Na ostatniej stronie formularza PIT jest takie miejsce, którego wypełnienie – tak, tak, trudno w to uwierzyć – sprawia przyjemność! To chyba nagroda za przebrnięcie całego dokumentu :). Wpisując w okienko kilka cyferek przekazujemy 1% swojego podatku wybranej organizacji pożytku publicznego. My jesteśmy taką organizacją i właśnie środki z 1% sprawiają, że możemy pomagać tylu dzieciom i rodzinom. Nawet wtedy, gdy pomoc ta dużo kosztuje.

To te fundusze sprawiają, że nasi lekarze i pielęgniarki codziennie odwiedzają domy naszych podopiecznych. Dzięki temu nie umyka im żadna infekcja czy dolegliwość. Nasze dzieci czują się dobrze, a ich rodzice są spokojni. Dzięki tym środkom mama czy tata mogą w każdej chwili do nas zadzwonić, bo dyżurujemy każdego dnia tygodnia, przez 24 godziny. Dzięki temu, że życzliwe osoby przekazują nam 1 % podatku, wykonujemy świadczenia nierefundowane przez NFZ, jak rehabilitacja. To ona – żmudna, ale niezbędna – pozwala na znaczące polepszenie komfortu życia naszych podopiecznych.

Dziękujemy wszystkim, którzy we wspomnianym okienku w formularzu wpisują nasz KRS. To znaczy, że zależy Wam na tych, którzy sami są bezbronni wobec choroby. Dzięki Wam przestają być bezsilni, bo tworzymy zespół, który daje im siłę i nadzieję. To także dowód na to, że nam zaufaliście. Wierzycie w to, że wiemy jak im pomóc i jak bardzo jesteśmy tej misji oddani. Razem z nami czynicie dobro.

Być może jest też ktoś, kto nie wspiera żadnej organizacji. Oddaje 1 % – tak jak pozostałych 99 – do Urzędu Skarbowego. Być może właśnie to, co robimy, sprawi, że ktoś z tej grupy dołączy do naszej jednoprocentowej, wielkiej drużyny?

Oczywiście, w najbliższych tygodniach będziemy starać się poprzez różne kanały zachęcać do przekazania nam 1% podatku. Do tego, byście w 2020 roku zostali gwiazdami pomagania, jak głosi hasło z naszego billboardu. Jednak na konto Waszego zaufania pracujemy prawie 30 lat i każdego dnia staramy się na nie „wpłacać”. To cudownie, że nam się odwdzięczacie.

Prosimy, byście mieli naszych podopiecznych w swoich sercach w momencie wypełniania formularza PIT. Możesz to zrobić tutaj >>> 1  procent podatku <<<

Nasz KRS to – niezmiennie – 0000288520.