Jak co roku bawiliśmy się w „Spodkach” WOAK-u. W programie znalazła się masa wspaniałych niespodzianek i atrakcji, jakich jeszcze u nas nie było!

Z uczestnikami imprezy spotkali się bowiem prawdziwi bohaterowie… Star Wars! Nie zabrakło przy tym imperialnych szturmowców oraz przedstawicieli jasnej strony mocy. Wszystko za sprawą dwóch grup pasjonatów tej gwiezdnej sagi, którzy postanowili w ten sposób dodatkowo urozmaicić ten niesamowity dzień! Oprócz tego, choinkowi goście mieli również szansę zabawy z… robotem Photonem, który wraz z „przybyszami” z Gwiezdnych Wojen wprost z Choinki udał się do Kliniki Onkoligii i Hematologii UDSK!

Oprócz tego w ramach choinki zorganizowaliśmy m. in. animacje dla najmłodszych, liczne konkursy, zabawy i wspólne tańce! Kolejną, niecodzienną atrakcją była zaś fotobudka, w której każdy mógł sobie zrobić zabawne zdjęcie w towarzystwie Św. Mikołaja! A skoro o nim mowa, to tego Jegomościa również, co jasne, nie mogło zabraknąć… Pamiętał on bowiem o naszych maluchach nie tylko przy okazji swoich imienin – w Mikołajki czy Boże Narodzenie, ale także tym razem. Każdy z uczestników otrzymał więc prezenty – niespodzianki. Dzięki temu uśmiechy nie schodziły z twarzy maluchów jeszcze długo po zakończeniu spotkania…

A teraz – zapraszamy na fotorelację z imprezy!