Z dnia na dzień nasze magazyny zapełniają plecaki i przybory szkolne. Jak zawsze możemy liczyć na naszych darczyńców, którym serdecznie dziękujemy. Dzięki Wam początek roku szkolnego naszych podopiecznych będzie wspaniałym wydarzeniem.

Na podstronie naszej akcji „Wyprawka od serca” http://pomozim.org.pl/wyprawka-od-serca/ przybywa zielonych pól. Co to oznacza? Tylko tyle i aż tyle, że systematycznie otrzymujemy kolejne spakowane plecaki, po brzegi wypełnione Waszą dobrocią i życzliwością.

Te dwa tornistry, które widzicie na zdjęciu poniżej to zasługa Kasi i Kamila oraz ich dzieci: Piotrusia i Emilii. DZIĘKUJEMY!
Co ważne, do akcji chętnie dołączają również firmy – jak chociażby ESPIR S.C. (Ombre Clothing)   https://www.facebook.com/OmbreClothing/ zaskakując nas przy tym swoją pomysłowością. Jesteście wyjątkowi!

Jeżeli chcecie pomóc? Skompletujcie wyprawkę, dokonajcie wpłaty lub zorganizujcie zbiórkę w miejscu pracy. To nic trudnego, a radość naszych podopiecznych i ich rodzeństwa będzie bezcenna.