Lipcowa wizyta w Parku Wodnym w Hotel Gołębiewski w Białymstoku sprawiła dzieciom tyle radości, że postanowiliśmy ją powtórzyć. Zanim jednak rodzeństwo naszych podopiecznych rzuciło się w wir zabawy i wodnego szaleństwa ratownik omówił z dziećmi zasady bezpiecznego korzystania z basenu. Potem to już tylko … ZABAWA! ZABAWA! ZABAWA! Jacuzzi, basen, zjeżdżalnie… Dzieci odwiedziły nawet grotę solną.

Celem spotkań organizowanych w ramach grupy wsparcia jest integracja, zabawa, budowanie relacji z rówieśnikami i pewności siebie. Rodzeństwo dzieci chorych również wymaga opieki. Stanowią ważną część naszej fundacyjnej, wielkiej rodziny. Patrząc na te uśmiechnięte buzie cieszymy się, że spotkania spełniają swoją rolę i dostarczają tyle radości.

Nie zapomnieliśmy również o mamach. Po dość długiej przerwie, Panie z okolic Łomży w towarzystwie psycholog Basi i asystentek rodziny: Pauliny i Teresy spotkały się przy kawie i miło spędziły piątkowe przedpołudnie. Po tak długiej przerwie  tematów do rozmowy nie brakowało.