Uwielbiasz świetne towarzystwo, dobrą muzykę na żywo, taniec, pyszne jedzenie, piękne wnętrza, wspaniałą atmosferę? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to właśnie tak wygląda nasz Charytatywny Bal Andrzejkowy. Dodajmy jeszcze to, co jest chyba najważniejsze. Ta przepiękna zabawa pozwala lepiej żyć tym, którzy najbardziej potrzebują Twojej pomocy.

Zobacz relację z zeszłorocznego balu

Bal Andrzejkowy 2023 – miejsce i data

Niezwykły bal Fundacji „Pomóż Im” w tym roku odbędzie się 18 listopada w Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku. Zaczynamy o 19.30.

Na scenie ponownie zagra zespół Show Band. Niezastąpiony – tak, to dobre słowo :).

Chcemy by wszystko było najlepsze, najbardziej eleganckie, najsmaczniejsze. I to mamy właśnie w Hotelu Traugutta 3, a także dzięki niezrównanej ekipie Show Bandu.

Rezerwacje. Warto nie czekać!

Tym, którzy się z nami bawili, specjalnie nie musimy tej imprezy reklamować. To oni sami zresztą tworzą tam niesamowitą, radosną atmosferę. Wszystkich zapraszamy na kolejny bal. Zawsze pojawiają się jakieś nowe niespodzianki ;).

Wszystkich, którzy chcieliby przyjść, także po raz pierwszy, zapraszamy do rezerwowania miejsc. Uwaga – rok temu schodziły tak szybko, że obawialiśmy się, czy wszystkich pomieścimy. Udało się, niemniej możliwa jest sytuacja, w której nie każdy zdąży z rezerwacją. Dlatego radzimy zająć się tym jak najszybciej. Warto zebrać grupę przyjaciół i zarezerwować cały stolik, np. 10-osobowy.

Do wejścia na bal uprawniają zaproszenia, które przekażemy mailowo po darowiźnie-cegiełce na rzecz Hospicjum Domowego. W tym roku wysokość darowizny wynosi 380 zł / osoba.

Kontakt w sprawie rezerwacji:

miloszkarbowski@pomozim.org.pl

Nr telefonu 609 442 497

Zapraszamy na stronę balu, na której jest regulamin wydarzenia, a także inne informacje. Bliżej imprezy zamieścimy tam m. in. menu oraz szczegółowy program.

Zobacz galerię z zeszłorocznego balu