Już 7 marca zaczynamy coroczny kurs Wolontariatu Fundacji „Pomóż Im”. W tym roku odbędzie się on w pięć kolejnych czwartków, o godzinie 18.00 w Sali Esperanto UDSK. Kurs jest dla osób pełnoletnich.

Na pierwszym spotkaniu 7.03 opowiemy uczestnikom kursu jak wygląda Wolontariat oraz praca w fundacji. Na kolejnym spotkaniu 14.03 lekarz domowego hospicjum opowie o opiece nad nieuleczalnie chorymi dziećmi. Tydzień później, 21.03 porozmawiamy o tym jak wygląda praca pielęgniarki i wolontariuszki hospicyjnej. Będziecie mogli zobaczyć oraz dowiedzieć się do czego służy np. rurka tracheostomijna. W ostatni czwartek marca, 28.03 usłyszycie jak łączyć biznes z pomaganiem. Dodatkowo pracownik marketingu opowie o wydarzeniach organizowanych przez fundację oraz roli wolontariuszy we współtworzeniu ich. Na ostatnim spotkaniu 4.04 spotkacie się z psychologiem, któremu będziecie mogli zadać nurtujące pytania dotyczące pomagania, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, rozmowy z chorymi dziećmi.

Dołącz do naszej wolontaryjnej rodzinki! Dzięki wolontariatowi możesz połączyć pomaganie z poznawaniem nowych ludzi, zdobywaniem cennego doświadczenia oraz dobrą zabawą 🙂

Osoby które będą na wszystkich spotkaniach oraz głównej kweście żonkilowej ( 13.04.19 ) otrzymają certyfikaty ukończenia kursu wolontariatu.

Zapisz się już dziś! Prosimy o zgłoszenia najpóźniej do 5.03.19

Wyślij wiadomość na adres: ewelinakikolska@pomozim.org.pl

Do zobaczenia 🙂

Zespół Fundacji „Pomóż Im”