Przekaż 1% ciężko chorym dzieciom.

Sprawdź, jak to zrobić

Rejestracja wolontariusza

  Pomóż Im z nami!

  Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Rozpocznij swoje działania od wypełnienia ankiety. Pomoże ona nam w przygotowaniu Tobie propozycji wspólnych działań oraz poznaniu Ciebie bliżej 😉

  W jakiej formie chciałbyś/chciałabyś z nami współpracować? (pytanie wielokrotnego wyboru)  Następnie, po odbytej umówionej rozmowie oraz o decyzji współpracy, zapraszamy do naszej grupy na Facebooku (kliknij tutaj). Czekamy na Ciebie! 😉

  *Wysyłając powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w celach nawiązania współpracy wolontarystycznej na rzecz Fundacji "Pomóż Im". Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja „Pomóż im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Sochoniach. Szczegóły dotyczące ochrony danych znajdują się tutaj.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacja "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci (ul. Sosnowa 3, 16-010 Sochonie) w celach marketingowych i jej partnerów biznesowych.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Fundacja "Pomóż Im" i jej partnerów biznesowych na podany przeze mnie adres email. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa. Podanie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych.

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego przez Fundacja "Pomóż Im".

  * Pola wymagane

  Przekaż 1%, rozlicz podatek online
  WP Popup