Przekaż 1% ciężko chorym dzieciom.

Sprawdź, jak to zrobić

Rejestracja wolontariusza

Pomóż Im z nami!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Rozpocznij swoje działania od wypełnienia ankiety. Pomoże ona nam w przygotowaniu Tobie propozycji wspólnych działań oraz poznaniu Ciebie bliżej 😉

W jakiej formie chciałbyś/chciałabyś z nami współpracować? (pytanie wielokrotnego wyboru)

Następnie, po odbytej umówionej rozmowie oraz o decyzji współpracy, zapraszamy do naszej grupy na Facebooku (kliknij tutaj). Czekamy na Ciebie! 😉

Na podstawie art. 13 RODO informujemy, iż Państwa dane osobowe przetwarza Fundacja "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci z siedzibą ul. Sosnowa 3, 16-010 Sochonie. Szczegóły dotyczące ochrony danych znajdują się tutaj.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacja "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci (ul. Sosnowa 3, 16-010 Sochonie) w celach marketingowych i jej partnerów biznesowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Fundacja "Pomóż Im" i jej partnerów biznesowych na podany przeze mnie adres email. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa. Podanie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu marketingu bezpośredniego przez Fundacja "Pomóż Im".


*Wszystkie powyższe zgody są wymagane

Przekaż 1%, rozlicz podatek online