Kolejny raz nadszedł ten moment, kiedy zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. 1 % podatku to niewielka kwota, lecz dla nas znaczy ona bardzo dużo. Pieniądze te są podstawą naszego utrzymania. 

Fundacja „Pomóż im” prowadzi domowe hospicjum dla dzieci. Bez wpływów z 1 % nie bylibyśmy w stanie pomóc wielu nieuleczalnie chorym maluchom. Przekazane pieniądze pozwalają nam pokryć koszty całodobowej opieki medycznej, możemy kupić środki opatrunkowe, leki, aparaturę medyczną. Trzydziestka naszych podopiecznych korzysta również z rehabilitacji, która jest dość kosztowna. Pamiętajmy również, że nie da się skutecznie leczyć dziecka nie zajmując się jednocześnie całym jego domem, dlatego wiele energii (oraz środków) przeznaczamy na bieżącą pomoc materialną rodzinom naszych hospicyjnych maluchów – kupując opał, leki, środki czystości, a nawet podręczniki czy niezbędne ubrania.

Mamy dodatkową prośbę do wszystkich ludzi dobrej woli, a wierzymy, że jest ich sporo w naszym regionie. Mamy ulotki i plakaty, które zachęcają do przekazywania nam 1 procenta. Potrzebujemy pomocy w dystrybucji. Plakaty możecie powieść w swojej firmie i rozłożyć tam parę ulotek. To nic nie kosztuje, a zdziałać może cuda.

Jeśli zdecydujecie nam pomóc, odezwijcie się w wiadomości prywatnej na FB Fundacji; zadzwońcie lub napiszcie (Michał Gleń, michalglen@pomozim.org.pl, tel. 601 960 920).
Plakaty i ulotki dostarczymy we wskazane miejsce.

Kochani, możecie również pobrać zarówno plakat, jak i ulotkę i umieścić je na swojej stronie lub na profilach na FB. Pliki do pobrania znajdziecie poniżej.

Udostępniajcie wiadomość, podajcie dalej, pomóżcie naszym podopiecznym i nam w codziennej pracy.