Przez trzy dni – od piątku do niedzieli – blisko 20 wolontariuszy Fundacji „Pomóż Im” zmieniło się w pomocników Świętego Mikołaja. W tym czasie wspólnie z pracownikami Fundacji odwiedzili wszystkich podopiecznych Domowego Hospicjum dla Dzieci mieszkających w różnych częściach regionu, przywożąc im prezenty.

W sumie paczki trafiły do wszystkich 30 będących pod naszą opieką rodzin, które otrzymały paczki żywnościowe, dzięki którym przygotowanie nadchodzących Świąt będzie o wiele łatwiejsze. Fundacja dba bowiem o całe rodziny, dlatego na bożonarodzeniowe prezenty mogli liczyć również wszyscy domownicy. W „rodzinnych” paczkach znalazły się m.in. przetwory, napoje, kawa, herbata, słodycze – produkty przekazane nam przez PSS Społem Białystok oraz wyroby mięsne, które otrzymaliśmy od firmy Lech.

Gwiazdkowe upominki – zabawki, gry, przybory papiernicze, otrzymali nie tylko nasi podopieczni, ale również ich rodzeństwo – łącznie 53 osobowa grupa dzieci.

W piątek mikołajkowa ekipa wyruszyła z workami pełnymi upominków z siedziby Fundacji „Pomóż Im” do podopiecznych z Białegostoku. Natomiast w weekend zostały rozwiezione paczki poza miasto, do domów podopiecznych mieszkających na terenie regionu.