Dom naszego podopiecznego – Dawida – wkrótce zmieni się nie do poznania! Wszystko dzięki ofiarności i ogromnym sercom naszych sponsorów oraz darczyńców.

Zainicjowana przez nas kilka tygodni temu akcja spotkała się z niesłychanie serdeczną reakcją ze strony osób prywatnych oraz firm. Na nasz apel, w którym prosiliśmy za pośrednictwem mediów o materiały remontowe i budowlane, elementy wyposażenia wnętrz a także pieniądze, dzięki którym będzie możliwy zakup niezbędnych dla wykończenia domu produktów, odpowiedziało wielu wspaniałych darczyńców.

W minioną sobotę dzięki uprzejmości firmy Autos zgromadzone materiały remontowe trafiły do rodziców Dawida. Wśród nich znalazły się m.in. farby przekazane przez firmę Unicell Poland, a także gładzie szpachlowe, tynki, kleje i fugi podarowane przez Cemhurt oraz panele i podkłady od firmy Dobre dla Domu.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc osobom i przedsiębiorstwom – za przelewy pieniężne oraz materiały budowlane! Będziemy na bieżąco informować o postępie prac. To jednak nie koniec. Dom to przecież nie tylko puste ściany (nawet pomalowane), lecz również wyposażanie i niezbędne meble – tu także oczywiście dzięki wsparciu cudownych osób, które są wokół nas pomożemy.