Na specjalnej choince – bo tworzonej przez darczyńców – zorganizowanej przez redakcję Gazety Wyborczej – zawisły ozdoby o wartości 11 800 złotych!

W tym roku celem akcji było zgromadzenie funduszy niezbędnych na zakup wyposażenia specjalnego gabinetu ginekologicznego, który stanowi podstawę działalności tworzonego Hospicjum Perinatalnego, pod opiekę którego trafiają będące w okresie ciąży mamy, u których stwierdzono letalną wadę płodu. 

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w tym roku do udziału w tej pięknej, świątecznej akcji Gazety Wyborczej. Dziękujemy firmom: Ideal Group, Benmar, Krekom, Auto-Breczko i ChM za ufundowanie dzwonków o wartości 1000 złotych każdy. Dziękujemy również fundatorom 16 ogromnych bombek, firmom: Akcess, Automatyka-Pomiary-Sterowanie, Ortus Media, Market Białystok, Przedsiębiorstwo Eksploatacji Ulic i Mostów, Prywatny Gabinet Chirurgiczny DUO-MED dr n. med. Andrzej Popow, Sieńko i Syn, Sokołowscy Nieruchomości, Publicum PR, Apteka Rodzinna Grofarm Spółka Jawna Gromada i Wspólnicy oraz Promotech. Do akcji włączyli się także: rodzina Sokołowskich, Jaworowe Dzieci, czyli klasa III E z III LO w Białymstoku, europosłanka Barbara Kudrycka i Robert Żyliński.

Więcej na ten temat, na stronie Gazet Wyborczej.

Wszystkim z Was pragniemy serdecznie podziękować za ofiarność i chęć pomocy. Specjalne podziękowania kierujemy natomiast w stronę całego zespołu białostockiego oddziału Gazety Wyborczej, a w szczególności kierującemu ośrodkiem red. Grzegorzowi Dąbrowskiemu oraz red. Monice Kosz – Koszewskiej!

Wesołych Świąt!