„Pozwól sercu działać” – tak brzmi hasło Miesiąca Dobroczynności 2020. Działamy mimo wszystko. Mimo epidemii, obostrzeń, trudnej sytuacji w Polsce. Serca ludzi są pełne dobra, którego nasi podopieczni potrzebują codziennie, niezależnie od tego, w jakich czasach żyjemy.

W tym roku cały dochód z Miesiąca Dobroczynności przeznaczamy na rehabilitację podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Bez niej dzieci cierpią na przykurcze mięśniowe, odleżyny, pogłębiające się deformacje kręgosłupa, mają problemy z oddychaniem… Rehabilitacja jest kluczowa dla ich lepszego życia, a jej miesięczny koszt to około 30 tysięcy złotych.

Dlatego nie poddajemy się. Wręcz przeciwnie! Miesiąc Dobroczynności to w tym roku nie bal, nie koncert, nie zbiórki do puszek, ale za to wiele niezwykłych aukcji internetowych, licytacja obrazów, wyjątkowe, wspólne działania z lokalnym biznesem, facebookowe live’y… Można założyć też własną zbiórkę na rzecz naszych dzieci. Jesteśmy również gotowi na nowe akcje. Kreatywność nie ma granic, gdy w grę wchodzi dobro. Zapraszamy do udziału i wsparcia akcji w jakiejkolwiek formie. Wybór dajemy naprawdę spory, a „Miesiąc” trwa do 10 grudnia. Wystarczy pozwolić sercu działać!

Wszystkie informacje na stronie:

pomozim.org.pl/md