Przekaż 1% ciężko chorym dzieciom.

Sprawdź, jak to zrobić

Miesiąc Dobroczynności 2022

Podlaskie Impresje 2022

Podlaskie Impresje wracają w swojej najlepszej wersji! Podlaski Instytut Kultury organizuje aukcję obrazów, którą planujemy jako wielki finał Miesiąca Dobroczynności. Wydarzenie odbędzie się 8 grudnia w białostockich Spodkach. Szczegóły w linku!

To był bal nad wszystkie bale!

19 listopada odbył się najwspanialszy Charytatywny Bal Andrzejkowy w historii. Jak co roku, zaprosiliśmy gości do Hotelu Traugutta 3. Za nami nie tylko kapitalna zabawa. Podczas balu uzyskaliśmy historyczny wynik, jeśli chodzi o środki na pomoc podopiecznym fundacji.

Wielka świąteczna aukcja

11.12 w Auli Magna odbędzie się aukcja charytatywna przedmiotów wykonanych podczas artystycznych warsztatów „Drugie Życie Krawata i Biżuterii”. Poprzedzi ją koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Będzie pięknie!

Rynek nieruchomości dzieciom

Podczas pierwszego Białostockiego Panelu Nieruchomości organizatorzy chcą nie tylko edukować, ale także pomóc potrzebującym. Finałem wydarzenia będzie aukcja na rzecz naszych podopiecznych. Rynek nieruchomości spotyka się i działa we wspaniałym celu :).

Aukcje z sercem

Zapraszamy na platformę Charytatywni Allegro. Od początku listopada do 10 grudnia będą tam się pojawiać rozmaite przedmioty i usługi. Życzymy sukcesów w licytacjach! Największymi zwycięzcami pozostaną natomiast podopieczni Hospicjum dla Dzieci :).

Jedz, pij i pomagaj!

Uwaga, uwaga, w Białymstoku pojawiło się niezwykle dobre miejsce. Dobre, a właściwie pyszne, jest tam nie tylko jedzenie. Restauracja Jedzenie i Picie dołączyła do akcji dzieląc się w listopadzie utargiem z dziećmi z hospicjum. Warto zaglądać na Wesołą 17!

Stalowe akcesoria, ale złote serca

Alu-frost wspiera nas już od 5 lat. W listopadzie, wspólnie z dystrybutorami akcesoriów: nakładek na zderzak, progów i podstopnic do aut, firma podzieliła się zyskiem ze sprzedaży. Od każdej transakcji, złotówka trafiła na rzecz naszych podopiecznych.

Pokonaj wszystkie przeszkody

Zapraszamy na zakupy luksusowych gadżetów Nord Auto. Jeśli zrobicie to na Allegro poprzez „Kup Teraz” na aukcjach pod poniższym linkiem, 10 % ze sprzedaży trafi do Hospicjum dla Dzieci. Uwaga - w akcji nie biorą udziału ogłoszenia z samochodami ;)!

Dzieci z Artei Dzieciom z Hospicjum

Młodzi tancerze z Otwartej Przestrzeni Artystycznej "Artea" cudownymi występami, przedpremierowo w październiku, zainaugurowali Miesiąc Dobroczynności. "Opowiastki z lasu i nie tylko" w ciągu dwóch dni obejrzało ok. 600 widzów. Zebraliśmy ponad 5 200 złotych!

Pokerowa partia z sercem

Kacper Cup to Memoriał Patryka Kacperczyka, który razem z synami - Gabrysiem, Olusiem i Kornelkiem - odszedł tragicznie w tamtym roku. Przyjaciele Patryka, podczas turnieju, na rzecz hospicjum zebrali aż 4030 złotych!

Pomóż w swoje urodziny

Masz urodziny w czasie kampanii? Stwórz zbiórkę na Facebooku i pomóż chorym dzieciom z hospicjum. Im też organizujemy zawsze wspaniałe urodziny! Wystarczy założyć zbiórkę, określić cel i zachęcić znajomych do wsparcia.

A może sam zrobisz akcję?

Jesteśmy gotowi na nowe pomysły! Ba, chętnie je z Wami stworzymy! Jeśli chcesz zrobić swoją akcję z sercem i pomóc naszym podopiecznym, po prostu się odezwij :). Tel. 609 442 497. E-mail: miloszkarbowski@pomozim.org.pl.

Przekaż 1%, rozlicz podatek online