Przekaż 1% ciężko chorym dzieciom.

Sprawdź, jak to zrobić

Miesiąc Dobroczynności 2022

To był bal nad wszystkie bale!

19 listopada odbył się najwspanialszy Charytatywny Bal Andrzejkowy w historii. Jak co roku, zaprosiliśmy gości do Hotelu Traugutta 3. Za nami nie tylko kapitalna zabawa. Podczas balu uzyskaliśmy historyczny wynik, jeśli chodzi o środki na pomoc podopiecznym fundacji.

Wielka świąteczna aukcja

11.12 w Auli Magna odbyła się aukcja dzieł sztuki oraz przedmiotów wykonanych podczas warsztatów „Drugie Życie Krawata i Biżuterii”. Poprzedził ją koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Wynik to prawie 12 tys złotych!

Podlaskie Impresje 2022

Podlaskie Impresje wróciły "w realu". Podlaski Instytut Kultury zorganizował aukcję obrazów rodzimych malarzy. Wydarzenie odbyło się 8 grudnia w białostockich Spodkach. Jego kontynuację wkrótce rozpoczniemy online, właśnie nad tym pracujemy!

Rynek nieruchomości dzieciom

Podczas pierwszego Białostockiego Panelu Nieruchomości organizatorzy nie tylko edukowali, ale także pomogli potrzebującym. Finałem wydarzenia była aukcja na rzecz naszych podopiecznych. Wyszła kapitalnie - zebrano ok. 9 tys złotych!

Aukcje z sercem

Zapraszamy na platformę Charytatywni Allegro. Od początku listopada do 10 grudnia będą tam się pojawiać rozmaite przedmioty i usługi. Życzymy sukcesów w licytacjach! Największymi zwycięzcami pozostaną natomiast podopieczni Hospicjum dla Dzieci :).

Stalowe akcesoria, ale złote serca

Alu-frost wspiera nas już od 5 lat. W listopadzie firma podzieliła się zyskiem ze sprzedaży akcesoriów: nakładek na zderzak, progów i podstopnic do aut. Od każdej transakcji, złotówka trafiła na rzecz naszych podopiecznych. Było ich prawie 3 tysiące :).

Jedz, pij i pomagaj!

Uwaga, uwaga, w Białymstoku pojawiło się niezwykle dobre miejsce. Dobre, a właściwie pyszne, jest tam nie tylko jedzenie. Restauracja Jedzenie i Picie dołączyła do akcji dzieląc się w listopadzie utargiem z dziećmi z hospicjum. Warto zaglądać na Wesołą 17!

Dzieci z Artei Dzieciom z Hospicjum

Młodzi tancerze z Otwartej Przestrzeni Artystycznej "Artea" cudownymi występami, przedpremierowo w październiku, zainaugurowali Miesiąc Dobroczynności. "Opowiastki z lasu i nie tylko" w ciągu dwóch dni obejrzało ok. 600 widzów. Zebraliśmy ponad 5 200 złotych!

Pokerowa partia z sercem

Kacper Cup to Memoriał Patryka Kacperczyka, który razem z synami - Gabrysiem, Olusiem i Kornelkiem - odszedł tragicznie w tamtym roku. Przyjaciele Patryka, podczas turnieju pokera, na rzecz hospicjum zebrali aż 4030 złotych!

Pokonaj wszystkie przeszkody

Firma Nord Auto postanowiła podzielić się zyskiem z internetowej sprzedaży luksusowych gadżetów marek Jaguar i Land Rover. Z zakupów w listopadzie i początku grudnia na Allegro przeznaczyła 10 % na Hospicjum dla Dzieci.

Pomóż w swoje urodziny

Kto miał urodziny w czasie kampanii, mógł stworzyć zbiórkę na Facebooku i pomóc chorym dzieciom z hospicjum. Im też organizujemy zawsze wspaniałe urodziny! Wystarczyło założyć zbiórkę, określić cel i zachęcić znajomych do wsparcia.

A może sam zrobisz akcję?

Jesteśmy gotowi na nowe pomysły! Nie tylko w czasie Miesiąca Dobroczynności. Jeśli chcesz zrobić swoją akcję z sercem i pomóc naszym podopiecznym, po prostu się odezwij :). Tel. 609 442 497. E-mail: miloszkarbowski@pomozim.org.pl.

Przekaż 1%, rozlicz podatek online