Przekaż 1% ciężko chorym dzieciom.

Sprawdź, jak to zrobić

Miesiąc Dobroczynności 2023

Bal znów był rekordowy!

18 listopada 2023 roku, w Hotelu Traugutta 3, odbył się najwspanialszy Charytatywny Bal Andrzejkowy. Wyśmienita zabawa połączona z pomaganiem przyniosła kapitalny, rekordowy efekt. Pozyskaliśmy na Hospicjum dla Dzieci blisko 85 tys. złotych!

Złotówki ze stali

Firma alu-frost jest naszym stalowym Partnerem. W dosłownym znaczeniu, a także metaforycznym :). W listopadzie od każdej sprzedaży akcesoriów przekazywała złotówkę na rzecz podopiecznych Hospicjum dla Dzieci. Było ich w sumie 2 306!

Aukcje z sercem

Nasze propozycje czekają na licytujących o każdej porze dnia i nocy :). Od początku listopada do 10 grudnia na platformie Charytatywni Allegro pojawią się przedmioty i usługi. Wybierzcie coś dla siebie lub swoich bliskich i wesprzyjcie dzieci z hospicjum.

Seniorzy chorym juniorom

Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów nr 15 w Choroszczy 25 października organizuje Dzień Seniora. W auli MGCKiS będą występy, wspólne biesiadowanie, tańce i zbiórka na rzecz Hospicjum dla Dzieci. To piękny i radosny początek Miesiąca Dobroczynności 2023.

Smart pomaganie

Po raz kolejny Aventus Group wspiera "Miesiąc Dobroczynności". Firma przekazuje darowiznę na rzecz chorych maluchów, w serii postów opisuje zalety pomagania, a także promuje dołączenie do zbiórki na rehabilitację podopiecznych Hospicjum dla Dzieci :).

Wsiądź do elektryka

Dzięki firmie Nord Auto można wylicytować u nas vouchery na weekendową jazdę elektrycznym Volvo. Znakomity samochód z zaskakującymi osiągami czeka na żądnych wrażeń kierowców. Zapraszamy do licytowania na rzecz Hospicjum dla Dzieci!

Gole dla Hospicjum

Gdy w piłkę gramy charytatywnie, bramki liczymy podwójnie! Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, na finał Miesiąca Dobroczynności, 9 grudnia organizuje halowy turniej na rzecz Hospicjum dla Dzieci.

Pomóż w swoje urodziny

Kto miał urodziny w czasie kampanii, mógł stworzyć zbiórkę na Facebooku i pomóc chorym dzieciom z hospicjum. Im też organizujemy zawsze wspaniałe urodziny! Wystarczyło założyć zbiórkę, określić cel i zachęcić znajomych do wsparcia.

A może sam zrobisz akcję?

Jesteśmy gotowi na nowe pomysły! Nie tylko w czasie Miesiąca Dobroczynności. Jeśli chcesz zrobić swoją akcję z sercem i pomóc naszym podopiecznym, po prostu się odezwij :). Tel. 609 442 497. E-mail: miloszkarbowski@pomozim.org.pl.

Przekaż 1%, rozlicz podatek online
WP Popup