Miesiąc Dobroczynności 2021

Aukcje z sercem

Czekają na Was różne propozycje, a w trakcie akcji lista będzie się powiększać. Aukcje prowadzimy na platformie Charytatywni Allegro. Emocje są podwójne. To rywalizacja o wygraną, a także satysfakcja z pomocy. Przedmioty i usługi pozyskaliśmy nieodpłatnie. Wybierz coś dla siebie i pomagaj!

Ach, co to był za bal!

Charytatywny Bal Andrzejkowy odbył się 20.11 w Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku. To nie tylko fantastyczna zabawa, to również możliwość pomagania. Przeżyliśmy wspólnie kolejną kapitalną imprezę. Goście byli fantastyczni, jedzenie doskonałe a licytacje rekordowe! Rezerwujcie miejsca, za rok powtarzamy!

Vikołajki z Kuchnią Vikinga

Kuchnia Vikinga z rozmachem wchodzi do szlachetnego boju o lepsze jutro chorych dzieci. Organizuje zbiórki w swoich punktach, zbiórkę online i niezwykłą licytację bardzo atrakcyjnych przedmiotów i usług. Za pozyskane środki, Viking zakupi łóżka rehabilitacyjne!

Aventus Group wspiera Miesiąc Dobroczynności

Aventus Group, właściciel marki SMART Pożyczka, postanowił włączył się do akcji, aby pomóc tym, którzy najbardziej tej pomocy potrzebują. Każda ZŁOTÓWKA jest na wagę złota! Wystarczy, że: wpłacisz darowiznę na konto zbiórki – a Aventus Group Sp. z o. o., właściciel SMART Pożyczka, podwoi Wasze wpłaty! POMAGAJMY ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ!

Pomaganie w Dobrej Atmosferze. Odsłona druga

Można też smacznie zjeść i pomagać - serio! Restauracja Atmosfera po raz drugi dołącza do Partnerów Miesiąca Dobroczynności. Od każdego zamówienia w listopadowe poniedziałki odprowadzi 10 % na rzecz naszej fundacji. Brzmi pysznie! Czyli: 8, 15, 22 i 30 listopada lunch i kolację najlepiej zamówić w Atmosferze przy ul. Warszawskiej w Białymstoku.

Charytatywne śniadanie w Pawilonie Towarzyskim

Śniadanie to pierwszy i najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Teraz może nieść pomoc i dobro! W listopadzie Wy przychodzicie do Pawilonu Towarzyskiego i delektujecie się smakołykami z porannej karty, a restauracja przekaże 10% przychodu ze śniadań na wyposażenie Domu Opieki Wytchnieniowej. Smacznie jest pomagać, prawda?

Drzwi Otwarte dla Serca II

Branża skupiona wokół nieruchomości koncentruje się w listopadzie na pomaganiu. To firmy związane z organizacją ASK Biznes. Deweloperzy, biura nieruchomości i branże pokrewne poznają działalność fundacji, na czym polega wsparcie naszych podopiecznych. I już teraz dorzucą swoje cegiełki na rzecz chorych dzieci. W grupie siła!

Podlaskie Impresje 2021

Po raz trzeci współorganizujemy aukcję z Podlaskim Instytutem Kultury. Na profesjonalnej platformie OneBid można wylicytować obrazy podlaskich artystów. Różnorodne tematyki i techniki, rozmaita wrażliwość. Jednym zdaniem - każdy może wybrać coś na swoją ścianę. Aukcja już wystartowała i potrwa do połowy grudnia.

Motorowe pomaganie

A może tak warto oddać się motorowodnemu szaleństwu? Do tego potrzebne są: motorówka, świetne towarzystwo i ukończony kurs sternika. Pierwszą pożyczysz, drugie na pewno zaprosisz, a trzecie możesz załatwić u nas! Wystarczy wylicytować kurs od Wodniaków Białystok. Ucząc się prowadzić łódź, pomożesz chorym dzieciom.

Jak w szachy, to z klasą

Są piękne, unikalne i trwałe. Tak właśnie powinien prezentować się sprzęt do królewskiej gry! Ekskluzywne szachy ze stali od firmy alu-frost dodadzą niepowtarzalnych wrażeń przy rozgrywaniu zaciętych partii. Aż żal zbijać figury... No ale reguły gry są twarde. Tak jak licytacji, którą wygra tylko jedna osoba.

Płyta złota jak serce

Taki przedmiot to unikat. Zespół Top Girls to absolutny top polskiej muzyki disco. Złota płyta została przyznana przez Związek Producentów Audio Video (ZPAV). Oznacza to niezliczoną ilość odsłuchań i sprzedanych egzemplarzy utworu. Ale egzemplarze tej bardzo cennej nagrody są tylko dwa. Dzięki ofiarności wytwórni Green Star jeden może być Twój.

Pokochaj Jaguara

Nawet królowa Elżbieta II uwielbia jeździć swoim Jaguarem po terenie zamku w Windsorze. Możesz poczuć się jak ona, bez korony na głowie! Na liście marzeń do spełnienia przejażdżka luksusowym autem to punkt oczywisty. A my, dzięki firmie Nord Auto, proponujemy znacznie więcej niż krótki wypad. Zwycięzca odbierze auto w piątek na cały weekend!

Dobra jazda z Wojtex

Samochody niezawodnej firmy transportowej Wojtex przejeżdżają tysiące kilometrów. Z tych kilometrów rodzi się ciężko wypracowany zysk. I, choć czasy dla branży transportowej są trudne, to firma Wojtex rozumie, że niektórzy mają zawsze trudno... Dlatego postanowiła podzielić się zyskiem. To jest dopiero dobra jazda!

Wirtualna Puszka Dobra

Tego zadania może się podjąć każdy. Jeśli uważasz, że pomoc chorym dzieciom jest ważna, możesz poświęcić im post na Facebooku i zachęcić znajomych do wsparcia. Wystarczy postępować według prostej instrukcji zamieszczonej pod linkiem, a możesz stworzyć własną zbiórkę i dołożyć swoją cegiełkę do Miesiąca Dobroczynności.

Stwórz własną akcję

A może to jest miejsce na Twoją inicjatywę? Może chcesz zorganizować akcję na rzecz chorych dzieci w swojej firmie lub wśród znajomych? Możesz zgłosić się do nas ze swoim pomysłem, a jeśli go nie ma, na pewno coś podpowiemy. Najważniejsze są chęci. Napisz: miloszkarbowski@pomozim.org.pl lub zadzwoń: 609 442 497.

Przekaż 1%, rozlicz podatek online