Pomóż dzieciom z hospicjum
przekaż 1,5% podatku
Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć hospicyjne dzieci, wskazując KRS fundacji „Pomóż Im” 0000 288 520 w zeszłorocznym zeznaniu podatkowym. Chętnie powtarzamy słowa podziękowania, bo bez Waszego zaangażowania i pieniędzy z 1,5% podatku nie moglibyśmy realizować misji pomagania dzieciom, dla których liczy się każdy dzień.
Ponownie bardzo Was prosimy: pamiętajcie o dzieciach z hospicjum przy tegorocznym rozliczeniu podatkowym. Dzięki Waszemu wsparciu pomoc, jaką niesiemy podopiecznym Domowego Hospicjum dla Dzieci jest profesjonalna i dociera na czas. To naprawdę zmienia ich życie.
Nasza Fundacja od 16 lat zapewnia dzieciom pod opieką paliatywną kompleksowe wsparcie, począwszy od opieki medycznej, przez rehabilitację, po wsparcie psychologiczne i duchowe, a nawet socjalne dla hospicyjnych rodzin. Nakład pracy i zaangażowanie świetnie oddają liczby za miniony rok:
6000 wizyt domowych lekarzy i pielęgniarek / 2084 rehabilitacje w domach dzieci / 15 grup wsparcia dla rodzin.
Warto dodać, że pomagamy również rodzicom dotkniętym nieuleczalną chorobą swojego jeszcze nienarodzonego dziecka, którzy korzystają z prowadzonego przez nas punktu perinatalnej opieki paliatywnej. Ponadto realizujemy kolejne wielkie wyzwanie – szykujemy się do rozpoczęcia budowy stacjonarnego Otulonego Hospicjum dla Dzieci.
Podstawowym celem istnienia hospicjum prowadzonego przez naszą Fundację jest zapewnienie jak najlepszego życia chorym dzieciom – bez bólu, ze specjalistyczną opieką, ale także wsparcie rodzin w tym, by mogły podołać trudom życia związanym z chorobą dziecka i przedwczesnym jego odejściem. Będziemy w stanie realizować ten cel dzięki Waszemu wsparciu poprzez przekazanie 1,5% podatku.
Ta pomoc nic nie kosztuje. Wystarczy, że składając deklarację podatkową, wpiszecie w niej numer KRS: 0000 288 520. Jeśli nie zrobiliście tego w ubiegłym roku, wierzymy, że w obecnym dołączycie do grona Przyjaciół Domowego Hospicjum dla Dzieci Fundacji „Pomóż Im” i przekażecie 1,5% podatku.
Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT – wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1,5% wypełnij PIT-OP online