Cyfra 1 to najdoskonalsza z cyfr. Od jedynki wszystko się zaczyna. Uczymy dzieci liczyć, robimy lub doświadczamy czegoś po raz pierwszy, dążymy do tego by być pierwszymi. Zazwyczaj marzymy o 1 milionie lub mówimy, że coś jest warte 1 mln $.

Dla takich organizacji jak nasza cyfra 1 również jest niezwykle ważna. Środki z 1 % podatku, które przekazaliście to podstawa naszego funkcjonowania i gwarancja ciągłości opieki, którą zapewniamy. Z pomocą Waszego 1 %, zaangażowania wolontariuszy i pracowników Fundacji  powstaje dobro, dużo dobra. Dzisiaj pragniemy Wam za to szczególnie mocno podziękować .

Wpisując w deklaracji podatkowej KRS –0000 288 520 nie tylko wypełniliście obywatelski obowiązek, ale przede wszystkim sprawiliście,  że możemy nieprzerwanie towarzyszyć naszym maluchom i ich rodzinom w zmaganiu się z nieuleczaną chorobą i jej skutkami. Dokładnie dzięki kwocie 1547545,19 zł. zapewnimy najwyższy standard opieki lekarskiej , pielęgniarskiej, psychologicznej, socjalnej,  a także rehabilitację, leki i sprzęt medyczny podopiecznym Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

Istota naszej pracy polega na zobaczeniu, współczuciu i podjęciu działania tam gdzie to po ludzku wydawałoby się niemożliwe. Choć hospicjum kojarzy się ze śmiercią, my skupiamy się na życiu. Dziękujemy, że przekazując swój 1 procent podatku zaufaliście nam i dostrzegliście, że to co robimy jest potrzebne i warte wsparcia.

Za pomoc w realizacji kampanii szczególnie dziękujemy:

❤ Wojciechowi Biendzio i zespołowi Bien Agencji za wiele dobrych oraz cennych rad i zdobyte zasięgi 🙂

❤ DPD Oddział w Białymstoku i Księgarni internetowej taniaksiazka.pl za każdą 1 %  ulotkę , która poszła w świat dzięki Waszej pomocy 🙂