Tradycyjnie już, zaczęliśmy od Mszy Św. w Kościele w Księżynie. Dzięki gościnności księdza Mirosława uczestnicy mogli wspólnie pomodlić się w intencji zmarłych dzieci i rodzin. Mszę celebrowali ks. Aleksander Dobroński oraz ksiądz Marcin Kuczyński, który po raz pierwszy uczestniczył w spotkaniu naszej grupy.

Po Mszy Św. wszyscy udali się do Pomigacz, a dokładnie do „Majątku Howieny” gdzie czekał na nich gorący posiłek. Spotkanie odbyło się pomimo wyjątkowo niesprzyjającej aury. Było zimno i wprost paskudnie, ale potrzeba wspólnego przeżywania, spotkania się i rozmów, które zwyczajnie dodają siły członkom Grupy, była tak wielka, że żaden deszcz nie był wstanie tego popsuć!

Gdy chwilami zza ciężkich chmur pojawiało się słońce dzieci mogły pojeździć na osiołku, oglądać kangury, lamy i inne zwierzęta, która zamieszkują to niezwykłe miejsce.

Towarzyszącym rodzinom dziećmi jak zwykle wspaniale zajęli się nasi wolontariusze. To był po prostu bardzo sympatycznie spędzony czas. Kolejne spotkanie odbędzie się już 30 kwietnia w siedzibie naszej Fundacji.