Kochane Mamy i Babcie naszych podopiecznych! Na co dzień zajmujecie się swymi dzielnymi maluchami, poświęcacie im czas, energię i otaczacie wielką miłością… Dzień Kobiet niech będzie okazją by Wam za to serdecznie podziękować. Życzymy Wam zatem wszystkiego co najwspanialsze, najszczersze i najlepsze. Drogie Panie! Sto lat!

Dziś prezes naszej Fundacji, dzięki wsparciu i uprzejmości kwiaciarni El Decor / Beata odwiedził nasze niezłomne kobiety w ich domach i wręczył im okazałe bukiety kwiatów.

– W tym dniu chcemy dać im coś więcej niż tylko kwiaty czy upominki. Chcemy z nimi rozmawiać nie o chorobach dzieci, ale o wszystkim, nawet o najbardziej błahych sprawach. Podarujemy im chwilę odprężenia i zapomnienia od trudów codziennego dnia. Osobiście liczę na to, że nasze mamy i babcie poczują się kobietami – mówił Arnold Sobolewski, prezes naszej Fundacji.

W tym roku kobiety, których dzieci przebywają w naszym domowym hospicjum otrzymały florystyczne prezenty dzięki uprzejmości kwiaciarni El Decor / Beata.

– Kwiaty zawsze wywołują pozytywne emocje i chcemy sprawić, żeby takie towarzyszyły wszystkim paniom, a szczególnie tym, które nie mają łatwego życia. Fundacja „Pomóż Im” robi wiele dobrego i zapewniam, że zawsze będziemy ją wspierać – mówiła Elżbieta Śniadówka, właścicielka kwiaciarni.

Swojej radości i zaskoczenia nie kryła pani Sylwia, której 2,5 letnia córeczka Marta od pół roku jest naszą podopieczną.

– To bardzo, ale to bardzo miły gest. Dziękuję za te piękne kwiaty i naprawdę za wszystko.