Ciche bohaterki, które na co dzień opiekują się swoimi nieuleczalnie chorymi dziećmi i zbyt często zastanawiają się kiedy nadejdzie ten najtrudniejszy moment, 26 maja będą obchodzić swoje święto – Dzień Matki. O mamach dzieci przebywających w domowym hospicjum, jak co roku będziemy pamiętać w sposób szczególny. Tym razem niespodzianką  będzie wspólne wyjście od Opery i Filharmonii Podlaskiej na musical pt.: „Upiór w operze”. Nie zabraknie też drobnych, ale bardzo atrakcyjnych upominków.

– Przy każdej możliwej okazji, staramy się okazywać tym dzielnym kobietom nasze wsparcie. Pomagamy im przede wszystkim w profesjonalnej opiece nad ciężko chorymi dziećmi, ale też chcemy, by od czasu do czasu poczuły się naprawdę wyjątkowo. Dzień Matki to doskonała okazja do tego, by choć na chwilę zapomniały o swoich troskach – mówi Arnold Sobolewski, prezes Fundacji „Pomóż Im”.

W tym roku nasza Fundacja zaprasza wszystkie mamy, których dzieci przebywają w Domowym Hospicjum na musical w Operze, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 19.00. Panie spotkają się na wspólnej kawie w foyer Opery godzinę wcześniej. Wtedy to otrzymają drobne, ale wyjątkowe upominki.

W tym roku do grona naszych  przyjaciół dołączyła białostocka firma Pigeon. Dzięki niej hospicyjne mamy otrzymają prezenty w postaci uszytych specjalnie na wymiar piżamek.

– Wszystkim mamom, w szczególności tym, których maluchy przebywają na co dzień pod opieką hospicjum, życzymy w tym wyjątkowym dniu wytrwałości, siły i uśmiechu do swoich dzieci jak również uśmiechu do samych siebie: „bo Matka- to nadzieja, która przychodzi i wszystkie drzwi otwiera” – podkreśla cały zespół Pigeon.