Przekaż 1% ciężko chorym dzieciom.

Sprawdź, jak to zrobić

Dziękujemy Darczyńcom

Dziękujemy Wam za wsparcie!

Zapewnienie opieki lekarskiej, pielęgniarskiej, rehabilitacyjnej, zakup lekarstw, sprzętu medycznego i środków czystości – tego potrzebują na co dzień nasi mali podopieczni przebywający w Hospicjum. Jednak dbając o nieuleczalnie chore dzieci musimy też pamiętać o ich rodzinach, dlatego pomagamy im jak możemy – w zakupie opału, środków czystości a nawet ubrań czy podręczników dla rodzeństwa.

To kosztuje… Dlatego bez Was, bez Waszego wsparcia, nasza pomoc, jaką udzielamy hospicyjnym rodzinom byłaby mocno ograniczona. To dzięki Wam i Waszym przepełnionym dobrem sercom możemy objąć je pełną pomocą.

Dziękujemy Wam za każdy okazany wyraz wsparcia. Za szalenie ważną pomoc finansową – zarówno za jednorazowe jak i systematyczne wpłaty. Dziękujemy też za wszelkie wsparcie materialne, na które możemy liczyć zarówno przy okazji inicjowanych przez nas wydarzeń – jak „Wyprawka od serca” czy „Bajkowe pokoje”, ale też niezależnie od naszych aktualnych potrzeb.

Dziękujemy Wszystkim Wam razem i każdemu z osobna. Jesteście częścią naszej wielkiej Fundacyjnej rodziny. To prawdziwy dar, że nasi podopieczni mają u swego boku tak wspaniałych i szlachetnych przyjaciół.

Dziękujemy Wszystkim Wam razem i każdemu z osobna.

Przekaż 1%, rozlicz podatek online
WP Popup