Czas pędzi w sposób nieubłagany… Mamy wrażenie, że koncert Ryszarda Rynkowskiego, którym zainaugurowaliśmy aktualną edycją Miesiąca Dobroczynności odbył się… wczoraj. Emocje, które towarzyszyły temu magicznemu wieczorowi w Operze i Filharmonii Podlaskiej do dziś są w nas wyjątkowo żywe. A tymczasem… doroczny Bal Andrzejkowy, który w symboliczny sposób zwieńczy naszą piękną akcję, odbędzie się już w sobotę 25 listopada.

Oczywiście nie oznacza to, że bal zakończy tegoroczny Miesiąc Dobroczynności! Przypominamy, że puszki które znajdują się w wielu punktach całego miasta będą ustawione do końca listopada. Zatem okazji do tego, aby nas wesprzeć nie zabraknie!

Dobroczynny Bal Andrzejkowy odbędzie się w Restauracji Lipcowy Ogród. W programie wieczoru znajdzie się wiele wyjątkowości! Pokaz barmański, karykaturzysta, licytacje cennych przedmiotów i zabawa fantowa. To zaledwie fragment tego co czeka naszych Gości już w sobotę! O właściwy nastrój nieustannie i do białego rana dbać będzie niezastąpiony zespół muzyczny BTL a podniebienia będzie rozpieszczał swoimi kulinarnymi specjałami szef restauracyjnej kuchni!