Marta Wojtal jest jednym z najbardziej wziętych, utalentowanych i rozchwytywanych fotografów w Polsce. Jest też ambasadorką Fundacji „Pomóż Im” i wielokrotnie wspierała już naszych podopiecznych z domowego hospicjum dla dzieci.

M. in. dzięki jej staraniom możemy czynić codzienność hospicyjnych rodzin bardziej radosną i kolorową. Tym razem to Marcie ubarwiliśmy dzień :). Przekazaliśmy jej portret namalowany przez naszą utalentowaną wolontariuszkę, Emilkę Kowalewicz.

To była totalna niespodzianka. Tylko nasze telefony wiedzą, ile wymieniliśmy połączeń i sms-ów z Marysią, asystentką Marty, by doprowadzić do nieoczekiwanego spotkania w Warszawie. Ale było warto, bo niezwykła praca Marty na rzecz naszych dzieci jest wyjątkowa.

👉 Organizowała sesje zdjęciowe i filmowe, zbierając na nie znane osoby ze świata show biznesu.

👉 Odwiedzała nasze rodziny wykonując fotografie i poznając ich historie. Spędzała w ten sposób całe dni.

👉 Była jedną z bohaterek i lektorką w spocie.

👉 Organizowała zbiórki na rzecz domowego hospicjum, dodajmy, że zawsze robi to z wielkim poświęceniem i  skutecznie.

👉 To dzięki niej i Olivierowi Janiakowi nasza fundacja była beneficjentem Kalendarza Dżentelmeni na rok 2021, dzięki czemu na rzecz hospicjum trafiło 100 tysięcy złotych. Oczywiście, to ona wykonywała zdjęcia do kalendarza.

Uroniła niejedną łzę, przekazała wiele energii i uśmiechu. W jej życiu, pędzącym jak pociąg TGV, znajduje czas, by pomagać, między sesjami dla znanych osób i prestiżowych magazynów. I pomaga nie tylko nam. Choć wiemy i czujemy, że nasza fundacja w jej sercu zajmuje miejsce szczególne. Tak, jak obraz Emilki, który już trafił na eksponowane miejsce w domu Marty.