13 300 złotych – to ostateczna kwota jaką dzięki szlachetnej postawie hojnych firm i osób prywatnych udało się zebrać podczas dorocznej akcji charytatywnej, organizowanej przez białostocki oddział Gazety Wyborczej.
Od 8 do 21 grudnia firmy, instytucje i osoby prywatne kupowały wirtualne ozdoby, które ozdabiały Choinkę Darczyńców.
Całkowity dochód z ich sprzedaży wesprze naszą Fundację. Dzięki temu będziemy mogli kupić specjalistyczne łóżka rehabilitacyjne, z których korzystać będą nasi hospicyjni podopieczni.
Dziękujemy Gazecie Wyborczej za to, że kolejny raz o nas pamiętała, a jej czytelnikom za hojność i wielkie serce. Jesteście wspaniali! Dzięki Wam uda się nam kupić trzy specjalistyczne łóżka, a rodzice naszych maluchów zyskają jeszcze większą pomoc w opiece nad nimi.
W sposób szczególny pragniemy podziękować Grupie Chorten, która kupiła najdroższą ozdobę: srebrno – niebieską gwiazdę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystkie bombki i dzwonki, które ozdobiły świąteczne drzewko.

http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/7,87318,22818565,ubralismy-choinke-darczyncow-wspolnie-podarujemy-dzieciom-radosc.html