Charytatywny kalendarz „Fundacji Pomóż Im” na rok 2016 już w sprzedaży

Charytatywny kalendarz „Fundacji Pomóż Im” na rok 2016 już w sprzedaży | Fundacja "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku„Nasi bohaterowie” – wyjątkowy kalendarz Fundacji „Pomóż Im” trafił właśnie do sprzedaży. Dzięki pomocy sponsora – należącej do globalnego koncernu – drukarni Multi Packaging Solutions – cały dochód z jego sprzedaży wspomoże działania Fundacji.

Poprzednie wydanie nosiło nazwę „Bohater kontra bohater”. Na 12 kartach zaprezentowały się wówczas gwiazdy w towarzystwie podopiecznych Fundacji. W tym roku natomiast poszczególne strony zdobią zdjęcia „Naszych bohaterów”, podopiecznych Hospicjum, którzy stawiają czoła losowi i chorobie.

Do zdjęć fotografa gwiazd, Marty Wojtal, tło dorysował rysownik Michał Borucki. Fotograf, rysownik, scenograf, drukarnia – wszyscy zgodzili się wykonać swoją pracę za darmo. Tak samo jak pomagający Fundacji za kulisami fotograf i operator kamery, którzy uwiecznili pracę na planie, zdjęciami i filmem z tzw. backstage`u.

To sprawia, że cały dochód, każda złotówka z jego sprzedaży, zostanie przekazana dla podopiecznych prowadzonego przez Fundację jedynego w regionie Domowego Hospicjum dla Dzieci. Kalendarz ma format A3, pionowy. Kosztuje tylko 25 zł. Decydując się na zakup minimum 5 egzemplarzy możemy liczyć na 10% rabatu. Kupując powyżej 29 sztuk otrzymamy 20% upustu. Kalendarz, oprócz niewątpliwych walorów artystycznych jest zwyczajnie praktyczny – jest przejrzysty i na pewno sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Wydawnictwo idealnie wkomponuje się w wystrój domu, biura, lokalu usługowego, gabinetu czy sklepu.

Po raz kolejny dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten projekt. Dziękujemy rodzinom za ciepłe przyjęcie i zrozumienie oraz autorom – Marcie Wojtal i Michałowi Boruckiemu a także sponsorowi – spółce Multi Packaging Polska.

Kalendarze są dostępne w siedzibie Fundacji „Pomóż Im” (Kleeberga 8). W przypadku pytań i zamówień prosimy o kontakt z pracownikiem Fundacji – Michał Gleń 601 960 920, michalglen@pomozim.org.pl Istnieje możliwość wystawienia faktury na kalendarz.