W minioną sobotę pracownicy BNP Paribas Bank Polska w Białymstoku w ramach wolontariatu pracowniczego zrobili nasadzenia i urządzili ZAKĄTEK DOBRA. To miejsce na odpoczynek i miłe spędzenie czasu dla dzieci i ich opiekunów, których będziemy gościć w naszych progach, w powstającym Domu Opieki Wytchnieniowej w Sochoniach.

Zadaniem Marcina, Adriana, Mariusza, Pawła, Renaty, Krystiana, Alberta, Anny oraz Wiktorii było uporządkowanie części ogrodowej, dokonanie nasadzeń i stworzenie skwerku wypoczynkowego. Efekt ich pracy już możemy podziwiać, a korzystać z niego będzie można od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Dziękujemy pracownikom BNP Paribas Bank Polska, którzy poświęcili swój czas oraz Panu Piotrowi z Egzoland Białystok za pomoc, wskazówki, porady i aranżację miejsca, a także wypożyczenie narzędzi. Zakątek Dobra, jak sama nazwa wskazuje, wesprze naszą misję.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza akcja w ramach wolontariatu, jaką zrealizowali na rzecz podopiecznych naszej Fundacji pracownicy BNP Paribas w Białymstoku. Zaangażowali się też w akcję przed Świętami Bożego Narodzenia 2021, o której można przeczytać klikając w link poniżej.

Nie tylko święty rozdał prezenty