Wierzymy, że nasza praca ma sens. Codziennie dajemy z siebie więcej niż wszystko, bo tego potrzebują nasi podopieczni. Okazało się, że ludzi, którzy myślą jak my, jest więcej. Dużo, dużo więcej. Właściwie jest to olbrzymia liczba wspaniałych ludzi!

Każdy z nich zrobił nam piękny prezent przekazując Fundacji „Pomóż Im” 1 % swojego podatku. Tak jakby dostawił swoją jedną cegiełkę do budowli. Z tych cegiełek powstał gmach dobra, który chroni naszych podopiecznych i ich rodziny przed brakiem sprzętu medycznego, najlepszej możliwej opieki czy po prostu osamotnieniem. Dzięki wpływom z 1 % na cele Fundacji będziemy mogli przeznaczyć 1 515 090, 47 zł! Nie ma słów, które opiszą to, co teraz czujemy. Trudno znaleźć też właściwe, by odpowiednio podziękować. Za to, że wierzycie w naszą misję i uznaliście, że nasi podopieczni zasługują na najlepsze życie, jakie możemy im wspólnie dać. Za to, że nam ufacie.

Gdy jesteśmy w domach naszych rodzin, choć Was nie widzimy, czujemy że stoicie gdzieś za nami. To potężne wsparcie. Obiecujemy na to wszystko zasługiwać. Codziennie.