Podium w rankingu „Podlaska Marka” w kategorii społeczeństwo. To brzmi dumnie!

Ostatecznie znaleźliśmy się w trójce nominowanych i to jest wielki sukces. To wspaniałe wyróżnienie dla „Oazy Radości” – placu zabaw, który zbudowaliśmy w 2020 roku pod Kliniką Pediatrii Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku. A przede wszystkim, to dostrzeżenie małych pacjentów i zespołu kliniki, wspólnie pokonujących najtrudniejsze przeszkody na drodze do zdrowia.

„Naszą” kategorię wygrała Grupa Ratownicza Nadzieja z Łomży. To nagroda za bohaterstwo ratowników w walce z pandemią. Serdecznie gratulujemy!

Dodatkowo, bardzo cieszymy się z wyróżnienia Fundacji Białystok Biega. Grzegorz Kuczyński i jego ekipa od lat organizują kapitalne biegowe imprezy, w tym sztafetę Electrum Ekiden na rzecz naszych podopiecznych. Ta nagroda im się po prostu należała, a otrzymali ją w kategorii Wydarzenie Roku.

Nasze rękawy zostają zakasane. Szykujemy przecież nowe, jeszcze większe dzieło. W drugiej połowie 2022 roku Fundacja „Pomóż Im” otworzy Dom Opieki Wytchnieniowej, który – obok codziennej, nieustającej działalności – staje się naszym wielkim celem.

Szerzej o finale Podlaskiej Marki można przeczytać na portalu Wrota Podlasia.