Miesiąc Dobroczynności Fundacji „Pomóż Im” uznajemy za otwarty! Do 10 grudnia będziemy bardzo intensywnie działać, by zbierać środki na działalność Hospicjum dla Dzieci. Dzięki pozyskaniu różnorodnych Partnerów ten miesiąc zapowiada się wyjątkowo ciekawie.

Przypomnijmy tylko, że prapremierą całej akcji były występy młodych tancerzy z Przestrzeni Artystycznej Artea. Na dwóch przedstawieniach udało się zebrać ponad 5200 złotych, co jest obiecującą kwotą na start. Wynik końcowy, który nam się marzy, pozostawimy na razie w tajemnicy ;).

Wydarzenia

Miesiąc Dobroczynności to wydarzenia, specjalne akcje i aukcje. Zacznijmy od tych pierwszych. 19 listopada w Hotelu Traugutta 3 odbędzie się Charytatywny Bal Andrzejkowy. Już dziś mamy komplet rezerwacji, ale warto jeszcze przez kilka dni czuwać, czy jakieś miejsce się nie zwolni.

8 grudnia w białostockich spodkach odbędzie się aukcja obrazów organizowana przez Podlaski Instytut Kultury. To artystyczne wydarzenie wraca po dwóch latach przerwy, gdy licytacje prowadziliśmy wyłącznie online. Warto śledzić nasze media oraz media PiK, by wiedzieć jakie dzieła czekają na uczestników.

Akcje

Akcje organizujemy z Partnerami. Wierzymy, że te współprace przyniosą fantastyczne owoce. Oczywiście, to też znakomity sposób by pomóc naszym podopiecznym, znajdując też coś dla siebie.

Oto lista akcji:

  • Nasz stały przyjaciel, firma alu-frost, przekaże złotówkę ze sprzedaży każdego ze swoich akcesoriów samochodowych w listopadzie, zakupów można dokonać tutaj
  • Restauracja Jedzenie i Picie przekaże 15 % utargu z każdego listopadowego wtorku
  • Goldwing Group, wydawca „Nieruchomości Podlaskich” oraz „Tygodnika Okazje” sprzedaje cegiełki w specjalnym domku, który zostanie opublikowany w wydaniach świątecznych; dochód z tych reklam trafi do naszych podopiecznych
  • Firma Nord Auto – dealer m. in. marek Volvo, Jaguar, Land Rover, z kolei przekaże 10 % ze sprzedaży luksusowych gadżetów na Allegro; kupujemy tutaj 🙂
  • Grupa KK-poker organizuje specjalny, otwarty turniej, podczas którego do wielkiego słoja zebrane zostaną datki na hospicjum; odbędzie się on 19 listopada, a więc dzień balu staje się dla nas podwójnie wyjątkowy

Akcje może zrobić każdy, kto się do nas zgłosi. Jednym z najprostszych sposobów takiego wsparcia jest założenie urodzinowej zbiórki do 10 grudnia. Zapraszamy do takiej formy pomocy!

Aukcje

Licytowanie na naszych aukcjach na Charytatywni Allegro to również przyjemna i emocjonująca forma wsparcia. Może znajdziecie tu coś dla siebie, a może dla najbliższych, np. na gwiazdkowy prezent? W czasie miesiąca liczba aukcji prawdopodobnie się powiększy, więc warto tam zajrzeć od czasu do czasu :).

Zapraszamy też na stronę Miesiąca Dobroczynności. Tam znajdują się wszystkie akcje z bezpośrednimi odnośnikami. Tu również warto zaglądać, bo mogą pojawiać się nowe odnośniki :).

Miesiąc Dobroczynności – tegoroczny cel

Miesiącowi Dobroczynności zawsze przyświeca cel, na który zbieramy środki. W tym roku, ze względu na niepewną sytuację ekonomiczną, postanowiliśmy nie wybierać celu szczegółowego. W tej chwili najważniejsze dla nas jest utrzymanie standardu opieki w Hospicjum dla Dzieci, jaki wypracowaliśmy przez lata i który pozwala rodzinom na bezpieczeństwo i komfort.

Dlatego w tym listopadzie i kawałku grudnia zbieramy – po prostu – na wsparcie domowego hospicjum, tak, by nasze codzienne wsparcie nie zostało w żaden sposób zakłócone.