Trwa głosowanie w plebiscycie konsumentów w kolejnej edycji prestiżowego konkursu Podlaska Marka Roku. Nasza Fundacja została nominowana w kategorii „Społeczeństwo”. Nagrody przyzna kapituła ale swoje wyróżnienie przyznają też jak co roku mieszkańcy regionu. Głosowanie trwa do 2 kwietnia 2017 r. Tegoroczne Podlaskie Marki poznamy podczas Gali Finałowej 27 kwietnia, wtedy też okaże się, która spośród wszystkich nominowanych propozycji stanie się Podlaską Marką Konsumentów 2016. 

Głosowanie jest bezpłatne i odbywa się on-line, za pośrednictwem strony podlaskamarka.pl. Aby zagłosować na naszą Fundację wejdźcie tutaj:

Wystarczy podać swój numer telefonu, na który zostanie przesyłany kod weryfikacyjny. Co ważne, jeden numer telefonu może zostać wykorzystany w głosowaniu tylko jeden raz. Wśród wszystkich osób biorących udział w głosowaniu zostaną rozlosowane atrakcyjne i bardzo cenne nagrody! Okażcie wsparcie dla tego co robimy! Zagłosujcie na Fundację. Dzięki Wam możemy stać się prawdziwą Podlaską Marką!

Dziękujemy!

Obejrzyj film prezentujący naszą kandydaturę w konkursie.