Wiosna już jest z nami! Widać ją nie tylko w kalendarzu! Ale również na naszych cudownych „Polach Nadziei”.

To znakomita okazja do tego, aby przypomnieć, że wielkimi krokami zbliża się doroczny Kurs wolontariatu (dowiedz się więcej!), na który wciąż się można zapisywać. To znakomita okazja do tego, aby spróbować swoich sił w wolontariacie. Dzięki szkoleniu wzbogacicie swoją chęć niesienia bezinteresownej pomocy o niezbędną wiedzę, a później i umiejętności.

Jednocześnie przypominamy, że za niespełna dwa miesiące odbędzie się finał tegorocznej kampanii „Pola Nadziei” – czyli tzw. żonkilowa kwesta, którą zaplanowaliśmy w niedzielę, 21 maja. Jesteśmy już na ostatniej prostej jeśli chodzi o finalizowanie wszystkich szczegółów związanych z organizowanymi tego dnia dodatkowymi atrakcjami, które wzbogacą i urozmaicą ten wyjątkowy dzień.

Jak co roku, na ulicach, skwerach, w sklepach i galeriach handlowych wielu podlaskich miast i miasteczek będzie można spotkać ubranych w nasze charakterystyczne, żółte koszulki wolontariuszy, wśród których jak zwykle nie zabraknie świeżych absolwentów kursu wolontariatu.