Fundacja „Pomóż Im” powstała z myślą o dzieciach. 1 czerwca to dla nas naturalnie najważniejsze święto w roku 🥰.

Podopiecznym fundacji, ich rodzeństwu oraz dzieciom chorym onkologicznie życzymy tylko dobrych, zdrowych dni. Niezwykłych przygód i jak najwięcej radosnych chwil. Niech zawsze otacza Was miłość i ciepło, a resztą postaramy się zająć 💪.

W tym superdniu otrzymaliśmy superwsparcie w przygotowaniu prezentów. Przekazujemy je dzieciom z hospicjum, ich rodzeństwu i pacjentom Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku. W hospicyjnych rodzinach podarunki są spersonalizowane, specjalnie zamówione, a więc na 100 procent trafione 😊.

Na onkologii postaraliśmy się, by również każde dziecko było w pełni zadowolone. Do pacjentów trafiły urządzenia do popcornu, które zabiorą do domu z zapasem ekokukurydzy. Do świetlicy dostarczyliśmy też zestaw gier planszowych. Pod kliniką zorganizowaliśmy natomiast imprezę z animacjami, maskotkami, bańkami i poczęstunkiem, bo kuchnia wydała pyszne gofry i lemoniadę.

Dzieje się też na mieście i w sieci. CORTINA Outlet & Salon Płytek Ceramicznych w dniach 28maja-2 czerwca zorganizował event z atrakcjami dla dzieci specjalnie po to, by przyciągnąć klientów na zakupy. A z ceny tych zakupów część kwoty zasili Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

Przypomnijmy też, że Przestrzeń Artystyczna Artea niedługo przed Dniem Dziecka, wydała specjalne płyty z nagraniami przedstawień, które można nabyć. Całość dochodu ze sprzedaży pójdzie na rzecz podopiecznych naszego domowego hospicjum. Pisaliśmy o tym tutaj.

Dzieci rządzą! U nas właściwie zawsze, ale dziś już niepodzielnie🤴.

Za prezenty dla podopiecznych hospicjum i ich rodzeństwa serdecznie dziękujemy:

🎁 Pracownikom ING Bank Śląski Region Korporacyjny Wschód

🎁 Pracownikom Ikano Bank

🎁 Pracownikom Rosti Poland

🎁 Pracownikom Santander Bank Polska SA

🎁 Firmie alu-frost

🎁 Wspaniałym osobom prywatnym

Za prezenty i organizację wydarzenia na onkologii dziecięcej:

🎁 OnkoArendi Therapeutics

🎁 Pracownikom Santander Bank Polska SA

😀 Firmie eventowej Nowy Wymiar

Mając za sobą takich przyjaciół wiemy, że dzieci, którymi się opiekujemy są bardzo ważne nie tylko dla nas. Dzięki temu mogą się poczuć wyjątkowo nie tylko dziś.