Rodzice i Dzieci Pierwszokomunijne z Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem, podczas I Komunii Świętej postanowili zebrać pieniądze na rzecz podopiecznych Domowego Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku.

Udając się na pielgrzymkę do Sokółki pod przewodnictwem Księdza Krzysztofa Oporka odwiedzili nas w Sobotę 18 czerwca – 3 autokarami i uroczyście przekazali zebraną kwotę 4235 zł na ręce Prezesa Fundacji Arnolda Sobolewskiego. Pan Prezes opowiedział darczyńcom o historii powstawania Fundacji, o planach na przyszłość oraz jak ważnym dziełem jest pomoc dla nieuleczalnie chorych dzieci.

To już drugi raz, kiedy społeczność parafii Św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Mazowieckiem wsparła naszych podopiecznych.Wcześniej z wielkim zaangażowaniem włączyli się w zbiórkę w ramach kampanii „Pola Nadziei” 10 kwietnia 2016 roku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom, Księdzu Proboszczowi Ryszardowi Niewińskiemu oraz Księdzu Krzysztofowi za tak hojny dar i wsparcie dla naszych kochanych dzieci.