Oficjalnie startujemy z coroczną kampanią, w której promujemy przekazanie 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych. Startujemy wraz z jej nowymi bohaterami :).

1 586 567 złotych – taką kwotę z tego tytułu otrzymaliśmy od Was w minionym roku. To rekord, bo wynik z roku 2019 poprawiliście o ponad 71 tysięcy złotych. W całym kraju przychody organizacji z tytułu 1 procenta wzrosły o 3,7 %, w naszym przypadku było to nawet 4,7 %. Mamy nieodłączne wrażenie, jakby ktoś – nie tylko my sami – czuwał nad naszymi podopiecznymi i naszą działalnością. Ponieważ pod skrzydła fundacji trafia coraz więcej dzieci, a żadnej rodzinie nie odmawiamy pomocy; ponieważ decydujemy się na bardzo duże wyzwania jak choćby budowa placu zabaw pod dziecięcą onkologią – to wsparcie, które odczuwamy, też rośnie. Środki z 1% to właśnie potwierdzają.

Działania promocyjne rozpoczęliśmy dokładnie w nowy rok, do tej pory przede wszystkim toczyły się w internecie. Główny okres kampanii startuje w lutym. Pojawiają się jej bohaterowie – duże serce i małe serduszko. Małe potrzebuje wsparcia i bezpieczeństwa, a duże mu je daje. Tym wielkim serduchem są wszyscy, którzy wspierają naszych podopiecznych :). Pozwalają maluchom na „Podróż przez życie za 1%” – tak brzmi hasło kampanii.

Ponad półtora miliona złotych to kwota, która pozwala nam na nieprzerwane niesienie dobra. Właściwie można napisać wprost – to środki z 1% sprawiają, że nasi podopieczni i ich rodziny mogą czuć się bezpiecznie i liczyć na kompleksowe wsparcie. O tym, na co konkretnie je przeznaczamy piszemy w ostatnim Biuletynie, który można przeczytać tutaj.

Wszystkim, którzy wpisali nasz numer KRS 0000 288 520 w odpowiedniej rubryce, polecamy się również w tym roku. Zapraszamy także tych zastanawiających się kogo warto wesprzeć. To działanie nic nie kosztuje, ale tylko pozornie jest błahe, bo dzieło, które dzięki niemu się tworzy jest naprawdę wielkie. Pozwólcie wielkiemu sercu bić jak najmocniej. Dla tego małego.