Dzień Kobiet był piękny i dla nas naprawdę dłuuugi 😃. Panie – mamy, babcie, siostry, opiekunki – na taką uwagę zasługują. To superbohaterki hospicjum domowego i dziecięcej onkologii. I tych superbohaterskich czynów dokonują codziennie.

Spotkaliśmy się wczoraj, przy zachowaniu bezpieczeństwa (ale już się do tego trochę przyzwyczailiśmy). Do mam i sióstr dzieci z hospicjum dojechały wspaniałe toruńskie pierniki w czekoladzie zapewnione przez Cukiernię u Lecha. Klinika Pediatrii Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku też miała słodki dzień. Tam dostarczyliśmy bezy Pavlova od Pani K. Wszystko smakowało tak, że palce lizać 😋.

W sumie tego jednego dnia życzenia i słodkości dotarły do prawie 140 dorosłych i młodych dam. Hospicyjnym mamom dołączaliśmy liścik. Cytujemy go poniżej dedykując go wszystkim starszym i młodszym dziewczynom. Ten świat stoi na Waszych barkach.

Spójrz w lustro i każdego dnia – a szczególnie dziś – zakochuj się w sobie. Nieważne kiedy i jak się spotykamy, widzimy pięknego anioła o wielkiej sile. Uśmiechaj się, dziel się radością i smutkiem, płacz, gdy tego potrzebujesz. Postaramy się wspólnie, by jak najczęściej były to łzy szczęścia. Dziś i na zawsze.
Wszystkiego najcudowniejszego w Dniu Kobiet życzy zespół Fundacji „Pomóż Im”