W niedzielę, 22 stycznia o godzinie 13.00 odbędzie się doroczna zabawa choinkowa dla naszych podopiecznych oraz ich bliskich z Domowego Hospicjum dla Dzieci oraz Kliniki Onkologii i Hematologii UDSK. Jak co roku choinkowa impreza odbędzie się w „Spodkach” WOAK-u. W programie przewidzieliśmy masę wspaniałych niespodzianek. Dodajmy – atrakcji, jakich jeszcze u nas nie było!

Z uczestnikami spotkają się bowiem prawdziwi bohaterowie… Star Wars! Nie zabraknie imprialnych szturmowców, przedstawicieli jasnej strony mocy, ale niewykluczone, że na Choinkę zajrzy nawet sam… Darth Vader… Wszystko za sprawą dwóch grup pasjonatów tej gwiezdnej sagi, którzy postanowili w ten sposób dodatkowo urozmaicić ten niesamowity dzień! Oprócz tego, choinkowi goście zyskają również szansę zabawy z… robotem Photonem, który wraz z „przybyszami” z Gwiezdnych Wojen wprost z Choinki udadzą się do Kliniki Onkoligii i Hematologii UDSK! 

Oprócz tego będą animacje dla najmłodszych, liczne konkursy, zabawy i wspólne tańce! Zaplanowaliśmy także kolejną, niecodzienną atrakcję – a mianowicie fotobudkę, w której każdy będzie mógł sobie zrobić zabawne zdjęcie w towarzystwie Św. Mikołaja! A skoro o nim mowa, to tego Jegomościa również, co jasne, nie zabraknie. Pamięta o naszych maluchach nie tylko przy okazji swoich imienin – w Mikołajki czy Boże Narodzenie, ale również odwiedza je także przy tej okazji. Dla każdego z uczestników przygotowaliśmy prezenty – niespodzianki. Jak zwykle szykuje się szalona i wspaniała zabawa, której towarzyszyć będą uśmiechy i dziecięca radość.

Dzięki takim wydarzeniom jak choinka, chcemy zarazem integorwać całe środowisko rodzin skupionych wokół naszej Fundacji. Dla dzieci to jedna z nielicznych okazji do tego, aby wyjść z domu i pobawić się w gronie rówieśników, miło i wesoło spędzając czas w towarzystwie i pod opieką naszych wolontariuszy oraz animatorów. Dla ich rodziców i opieknunów natomiast to z kolei szansa na spotkanie i rozmowę z innymi dorosłymi, zmagającymi się z podobnymi problemami na co dzień, ale nie tylko – to też jedna z niewielu okazji, aby mogli w spokoju podziwiać zabawę swoich pociech.