Jest nam niezmiernie miło, że kolejna akcja charytatywna została zorganizowana między innymi z myślą o naszych podopiecznych, a szczególnie o ich najbliższych – rodzicach i rodzeństwie. Sprint Podlaskie Centrum Rowerowe zainicjowało niezwykłe przedsięwzięcie pod hasłem „Oddaj rower”.

Polega ono na przekazywaniu zużytych i niewykorzystywanych jednośladów, które po renowacji czy liftingu będą mogły posłużyć tym, których nie stać na zakup nowych. Akcja została zorganizowana z myślą o domach dziecka i innych instytucjach, które mają pod swoimi skrzydłami maluchy. Przedstawiciele Podlaskiego Centrum Rowerowego za pośrednictwem strony www.oddajrower.pl zbierają informację od posiadaczy rowerów, którym należy się drugie życie, odbierają je, remontują i przekazują dalej.

Dzięki nim do naszej Fundacji trafiło aż 14 jednośladów, które od piątku przekazujemy hospicyjnym rodzinom. Radości i szczęścia jest przy tym co niemiara. Dziękujemy pracownikom Podlaskiego Centrum Rowerowego. Dzięki Wam, ci którymi opiekujemy się na co dzień otrzymają wspaniałe prezenty gwiazdkowe. Nie spodziewali się z pewnością, że w tym roku święty Mikołaj przyjedzie do nich … rowerem.