Dzięki naszemu zaprzyjaźnionemu filmowcowi, Krzysztofowi Kiziewiczowi, mamy niezwykły spot, który wykorzystujemy przy kampanii namawiającej do przekazania 1% podatku naszej Fundacji. Pełna wersja została opublikowana dopiero dwa tygodnie temu, a już zanotowała ponad 10 tysięcy wyświetleń na YouTube. Mamy nadzieję, że jak najwięcej osób go zobaczy i dowie się, jak wygląda codzienność w domowym hospicjum.

Spot przedstawia krótkie historie pięciu rodzin. Dwóch, których dzieci odeszły – Jerzyka i Krzysia oraz trzech rodzin naszych obecnych podopiecznych: Kuby, Oliwii i Maksymiliana. To efekt (zapowiadamy już, że nie jedyny) podróży, jaką odbyliśmy razem z Krzysztofem i znaną warszawską fotografką, Martą Wojtal po różnych zakątkach województwa podlaskiego, gdzie mieszkają nasze dzieci. Serdeczność, z jaką spotkaliśmy się w domach hospicyjnych rodzin właściwie nas nie zaskakuje, ale zawsze bardzo porusza i zostaje w sercu… Wszyscy otwarcie opowiadali o swoich trudnych, ale też i radosnych przeżyciach. To dla nas wielka wartość.

Niewidocznym bohaterem spotu jest Paweł Małaszyński. Wspierający naszą Fundację aktor użyczył swojego głosu, dzięki czemu mamy tak niezwykle brzmiący, przejmujący lektorat.
Zachęcamy do udostępniania spotu swoim znajomym. Może za dwa tygodnie dobrniemy do 20 tysięcy?