"Niebieskie balony" trafią na licytację podczas balu andrzejowego | Fundacja "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w BiałymstokuObraz z 2016 roku pod tytułem „Niebieskie balony”, autorstwa Rocha Urbaniaka zostanie wylicytowany podczas charytatywnego balu andrzejkowego, który odbędzie się 19 listopada w Restauracji „Lipcowy Ogród”. Płótno o rozmiarach 40 x 50 cm będzie wyjątkową i niepowtarzalną ozdobą każdego gustownego domu czy eleganckiego gabinetu… Mamy nadzieję, że podobnie jak przed rokiem, tak i w tym roku, andrzejkowa licytacja wzbudzi orgromne emocje i rozgrzeje do czerwoności serca chętne do pomagania naszym podopiecznym! Przypomnijmy, że podczas ubiegłorocznego balu, również licytowany był obraz tego autora, który przekazał nam swoje dzieła specjalnie na ten szczytny cel.

Co ciekawe, „Niebieskie balony” nie będą jedynym przedmiotem, który będzie można wylicytować. Już niebawem podamy więcej szczegółów.

W trakcie balu – dokładnie tak jak rok temu – nie zabraknie także specjalnej zabawy fantowej, w której będzie mógł wziąć udział każdy. Wystarczy wrzucić do puszki „pieniążek”, aby stanąć przed szansą na zgarnięcie całkiem nietypowych, ale i atrakcyjnych nagród! Pamiętacie zeszłoroczną ofertę bezpłatnego wypożyczenia nowoczesnego SUV-a na weekend? Obiecujemy, że w tym roku będzie jeszcze ciekawiej!. W zabawie fantowej każdy los wygrywa. Nie ma przegranych. Są tylko zwycięzcy – którymi są – za każdym razem, w tym wypadku nasi podopieczni, bo środki zebrane podczas zabawy, podobnie jak cały dochód z organizowanego balu czy licytacji trafią na rzecz Hospicjum.

Roch Urbaniak, urodzony w Krakowie w 1986 roku. W 2011 ukończył z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie ( wydział malarstwa, pracownia profesora Waltosia ), a jego praca dyplomowa prezentowana w Pałacu Sztuki została odznaczona medalem Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych. W swojej sztuce inspiruje się baśniami, mitologią, folklorem oraz podróżami. W 2014 zdobywca Grand Prix na 25 Międzynarodowym Festiwalu Komiksu w Łodzi.