Nie tylko Święty daje prezenty :). To nasza autorska akcja, która co roku wnosi do hospicyjnych domów radość i świąteczny nastrój. Meldujemy – kolejna mikołajowa misja została wykonana!

Przypomnijmy: nasi podopieczni z domowego hospicjum i ich rodzeństwo wysyłają listy do Św. Mikołaja. Tę wzruszającą korespondencję publikujemy na naszej stronie, a potem dzieją się rzeczy niezwykłe. Marzenia może spełnić każdy przekazując nam prezenty, o które proszą dzieci. Lista zakupionych podarków szybko się zapełnia, aż do stu procent. Po prostu tak wiele osób chce coś od siebie dać. Mamy w sobie tyle dobra i chęci pomagania. Nie tylko w Święta, ale – przyznajmy to sami – w tym czasie serca biją jakoś mocniej, prawda?

Nasze niezawodne sanie mają silnik i cztery koła, a w rolę Mikołajów i Śnieżynek wcielają się wolontariusze. W tym gronie byli w tym roku także niezwykli pracownicy BNP Paribas Bank Polska. Ruszyli w teren, by ucieszyć czekające z wypiekami na ustach dzieciaki.

Dzięki darczyńcom zrealizowaliśmy marzenia z ponad 60 listów! Nie tylko Święty daje prezenty. I to jest właśnie najprawdziwsza magia Świąt!

Czytaj także:

Wigilia Fundacji „Pomóż Im”