Anna Klimowicz, pracownik naszej Fundacji ukończyła z wyróżnieniem kurs prowadzony przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu uzyskując tytuł profesjonalnego fundraisera.

Fundraiser to osoba, bez której trudno dziś wyobrazić sobie funkcjonowanie sprawnej organizacji pozarządowej. To w praktyce od kwalifikacji tej osoby, jej umiejętności i cech w znacznej części zależą możliwości odpowiedniego funkcjonowania fundacji czy stowarzyszeń. Dlatego z tym większą satysfakcją informujemy, że Ania, która jest z nami już od września 2014 roku ukończyła specjalne szkolenie z tego zakresu.

Co ciekawe (i ważne) Ania podczas kursu prowadziła autorską kampanię „Wyposażamy centrum medyczne”, która otrzymała miano „Kampanii Fundraisingowej Roku 2015”.

– Ukończenie tego kursu wymaga zaliczenia kilku zróżnicowanych etapów. Nie było to więc zadanie łatwe, ale z pomocą życzliwych osób osiągnęłam sukces, o którym na początku kursu nawet nie marzyłam. Chciałabym z tej okazji podziękować Lubomirze Paśko oraz Fundacji Sue Ryder za wszelką okazaną pomoc – mówi wzruszona Anna Klimowicz

– Trzeba wierzyć i próbować zmieniać otaczający nas świat pomimo wszystko. Nie poddawać się i zapomnieć o słowach „nie da się” – dodaje nasza profesjonalna fundraiserka.

Gratulujemy sukcesu!