Koszulka "Lewego" i inne mega przedmioty na licytacji! | Fundacja "Pomóż Im" na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w BiałymstokuZakup zaproszenie na charytatywny Bal Andrzejkowy, który odbędzie się już w najbliższą sobotę to nie jedyny sposób, aby pomóc naszym maluchom z Hospicjum. W trakcie balu zaplanowaliśmy kilka dodatkowych okazji, aby wspomóc finansowo naszych podopiecznych.

Wzorem ubiegłorocznego wydarzenia, tak i w tym roku, odbędą się licytacje cennych (nie tylko pod względem ich wartości materialnych) przedmiotów przekazanych nam przez wspaniałych ludzi, którym na sercu leży dobro naszych dzieci.

LICYTACJA >> AKTUALIZACJA  <<

Przez cały wieczór będzie można wziąć udział w specjalnej – bo „korespondencyjnej” – licytacji kilku przedmiotów. Zasady aukcji będą proste. W specjalnym miejscu na sali bankietowej będzie ustawiona tablica, na której każdy będzie mógł wpisać swoją propozycję kwoty, za jaką chciałbym kupić określony przedmiot. Oczywiście – można licytować do skutku! Wierzymy, że podobnie jak rok temu, licytacja wzbudzi ogromne emocje i w efekcie będziemy świadkami pasjonującej „walki” na dobroczynność dosłownie do ostatniej minuty jej trwania. Licytacje ruszą z chwilą rozpoczęcia balu a zakończą się o północy. Wtedy poznamy zwycięzców.

Prezentujemy pierwsze z licytowanych przedmiotów. Jutro oraz w piątek ujawnimy zaś kolejne. Pierwsze z nich to: wyjątkowa koszulka reprezentacyjna (już) polskiej legendy w piłce nożnej – Roberta Lewandowskiego oraz piłka. A wszystko z oryginalnymi podpisami naszego super-snajpera! Licytowane będą dokładnie: ta piłka i koszulka, które znajdują się na zdjęciach!

Co ważne – nie należy się przy tym martwić o konieczność posiadania przy sobie gotówki. Wystarczy deklaracja zwycięzcy o wpłacie na konto Fundacji wylicytowanej kwoty po balu.

Zgodnie z obietnicą dziś prezentujemy kolejne przedmioty, które zmienią właścicieli w wyniku sobotniej licytacji towarzyszącej andrzejkowemu szaleństwo. A oto i one:

1. Spodenki i bluza bokserska Tomasza Adamka – podpisane! Plus zdjęcie z autografem.

2. Strój podarowany przez Monikę Dryl – aktorkę i wokalistkę, ozdobiony przez dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii szpitala UDSK w Białymstoku.

3. Skok ze spadochronem w tandemie podarowany przez Sekcję Spadochronową Aeroklubu Białostockiego.

Jak co roku, wszyscy uczestnicy Balu staną też przed szansą udziału w zabawie fantowej, w której każdy los będzie zwycięski. Przykładowe przedmioty, w których posiadanie będzie można wejść za jedyne 25 złotych (w wielu wypadkach ich wartość będzie kilkadziesiąt krotnie większa niż kosz losu!) zaprezenujemy już niebawem.

Sponsorem Balu, który odbędzie się w białostockiej Restauracji „Lipcowy Ogród” jest Nutricia.

Ale to nie wszystko. Odbędzie się również licytacja klasyczna – prowadzona przez konferansjera. Na niej z kolei będzie można zdobyć wyjątkowy obraz autorstwa Rocha Urbaniaka pt. Niebieskie balony”. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

***

Marek Torzewski zainaugurował kolejną edycję naszej akcji. Zobacz relację!

Miesiąc Dobroczynności – III edycja. Przeczytaj więcej na ten temat!

 

Bal andrzejkowy 2016 licytacja