Miniony tydzień w Klinice Onkologii i Hematologii UDSK obfitował w całą masę niesamowitych atrakcji, które przysporzyły naszym małym przyjaciołom walczącym o swoje zdrówko na oddziale w UDSK, trylion sekund wypełnionych śmiechem i beztroską! A o to przecież tu chodzi – aby czas, jaki spędzają w Klinice, wypełniony trudnym, a często i bolesnym leczeniem -upływał im możliwie najmilej.

Robimy wszystko co w naszej mocy aby tak właśnie się stało.

Stałym punktem cotygodniowego programu było oddziałowe- jedyne takie na świecie 😉 kino Onkoludków! Tym razem zaprosiliśmy naszych wojowników do dzielnego kibicowania bohaterom super animacji – „Epoka Lodowcowa”. Sid, Maniek i spółka są w tych tematach niezastąpieni 🙂 Jak nikt, potrafią rozbawić do łez niejednego smutaska! Za sprawą filmu, znów na korytarzu Kliniki zrobiło się gwarno i radośnie 🙂

Nie mniej frajdy małym pacjentom z Onkolandii przysporzyło tworzenie skarpetkowych królików i kolorowych ptaszków, radośnie wyglądających ze swoich gniazd 😉 Sami zobaczcie na zdjęciach!

Natomiast na zakończenie tygodnia, w piątek, podczas kulinarnych warsztatów zajęliśmy się spólnym przygotowywaniem gofrów. Każdy przyrządzał je według własnego upodobania,, smaku i gustu. Nasze onko-zuchy to prawdziwi mistrzowie Galaktyki w konkurencji ozdabiania gofrów i nikt się z nimi nie może równać!