Dzień Kobiet w Białostockim Hospicjum dla Dzieci Fundacji „Pomóż Im” i w Klinice Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku

Masaż ciała, stylizacja włosów, krótki kurs makijażu i malowania paznokci a po nich uroczysta kolacja. W ten sposób świętowaliśmy 8 marca – Dzień Kobiet z mamami podopiecznych Hospicjum.

Rola mamy, a w szczególności matki chorego dziecka, wymaga wielu wyzwań
i poświęceń. Troska o zdrowie, codzienna pielęgnacja i przebywanie z dzieckiem praktycznie 24 godziny na dobę sprawia, że nasze mamy nie mają zbyt wiele czasu dla siebie, albo nie mają go wcale.

Dlatego postanowiliśmy zrobić paniom niecodzienny prezent. Z okazji Dnia Kobiet zaprosiliśmy prawdziwych specjalistów od kobiecego piękna. Siedziba Fundacji zamieniła się w salon urody – charakteryzatorki, stylistki fryzur i paznokci oraz masażystki zadbały o to, żeby panie poczuły się wyjątkowo. Chcieliśmy dać odrobinę radości, żeby poczuły się nie tylko mamami, ale też kobietami.

Męska część zespołu Fundacji z pomocą kurierów, obdarowała panie kwiatami. Dotarli zarówno do domów podopiecznych Hospicjum jak też do Kliniki Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku. Mamy, nie kryły zaskoczenia.

Od czterech lat białostockie kwiaciarnie włączają się w akcję Fundacji z okazji Dnia Kobiet. Dzięki ich wsparciu bukiety dotarły do dwudziestu dziewięciu mam rozproszonych po całym województwie podlaskim.

Wszystko było możliwe dzięki cudownym ludziom, którzy wsparli nas swoją pasją, talentem i przede wszystkim poświęconym czasem.
Dziękujemy z całego serca
Kwiaciarnia El Decor / Beata
Hurtownia Kwiatów Duet
Szalone Nożyczki
EwArt Kosmetyczka Mobilna
Upiększalnia. Mobilny Salon Kosmetyczny
Beata Wilczewska
Iwona Kuźmicz – kosmetologia, wizaż
Karolina Petelczyc
Fizjoterapeutki z Familijne Centrum Medyczne FCMed

Uwieńczeniem dnia była wspólna kolacja w Restauracji Trzy po Trzy.

Za zdjęcia dziękujemy Justynie Grabowskiej 🙂