Dla wielu z nas kwiaty wręczane przy okazji imienin, urodzin, I Komunii Świętej czy ślubu to oczywista oczywistość i naturalny dodatek do prezentu. To już wręcz stały element naszej kultury i kupujemy je bez namysłu. Ten oczywisty podarunek można jednak zastąpić czymś niecodziennym, a jednocześnie bardzo potrzebnym. Od kilku lat prosimy Was, by nietrwałe kwiaty zastąpić wsparciem dla nieuleczalnie chorych dzieci.
To oczywiście tylko propozycja. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak trudno jest z dnia na dzień zmienić swoje nawyki i nagle zrezygnować z dawania kwiatów czy kategorycznie odmówić przyjmowania ich np. na własnym ślubie. Ich ilość można jednak ograniczyć, co, jak widzimy, coraz chętniej czynicie. Z roku na rok rośnie grono osób, które przy okazji rodzinnej uroczystości (najczęściej ślubu) decydują się na niesienie pomocy naszym podopiecznym i przekazują na ich rzecz środki finansowe lub pomoc rzeczową.
Z całego serca dziękujemy więc Wam- Młode Pary, za pamięć o naszych Podopiecznym oraz wszystkim Waszym gościom za niezwykle hojne datki. To ogromnie budujące, gdy przychodzicie do nas, chcąc przy okazji jednego z najważniejszych dni w swoim życiu nieść pomoc. Tym bardziej, że zdajemy sobie sprawę, jak angażująca jest organizacja tego typu uroczystości i wiemy, że niekiedy brakuje przy tym nawet czasu na posiłek, a co dopiero na myślenie o potrzebach innych!
Z tego powodu, umieszczamy Was na naszej „ścianie Darczyńców” – ludzi o ogromnej wrażliwości na cierpienie drugiego człowieka.

Dziękujemy:
Panu Markowi S. oraz Małżonce
Pani Dorocie i Panu Michałowi K.
Pani Sylwii i Dawidowi Ś.
Pani Paulinie i Panu Wojciechowi N.
Pani Karolinie oraz Małżonkowi
Pani Agacie i Panu Łukaszowi K.
Pani Agnieszce i Panu Killian’owi O. oraz Pani Annie S. która była ich prawą ręką
Pani Dorocie i Panu Mateuszowi T.
Pani Natalii i Panu Łukaszowi S.
Pani Annie i Panu Adamowi R.
Panu Andrzejowi S. oraz Małżonce
Julii S.- I Komunia Święta
Pani Justynie i Pani Krzysztofowi P.
Pani Ewelinie i Panu Krzysztofowi
Pani Monice i Panu Robertowi O.
Pani Annie i Panu Tomaszowi K.
Tym samym pragniemy zapoczątkować nową formę podziękowań naszym Darczyńcom – online. Wszyscy, którzy pomagają nam w ramach akcji Nadzieja zamiast Kwiatów mogą liczyć na wpis na liście powyżej*. W ten sposób chcemy również pokazać, jak wielu jest wśród nas dobrych ludzi. Pomoc można nieść na wiele sposób i w każdej sytuacji, a potrzebne do tego są jedynie chęci.
Więcej informacji o akcji znajdziecie tutaj. Zachęcamy także do kontaktu mailowego: annaklimowicz@pomozim.org.pl lub telefonicznego 663 350 840.
* Dbając o ochronę danych osobowych nie zamieszczamy nazwisk.