W czwartek braliśmy udział w spektaklu „Dziadek do orzechów” w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Białymstoku.

Aula Widowiskowa Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku była wypełniona niemal po brzegi. Występy młodych artystów przyciągnęły wielu widzów, którzy z zapartym tchem śledzili losy bohaterów.

Oprócz przedstawienia, w programie wydarzenia znalazł się także pokaz gimnastyczny w wykonaniu przedstawicieli Stowarzyszenia Gimnastyki Artystycznej BIS.

Po części artystycznej można zaś było wesprzeć podopiecznych naszej Fundacji. Uczestnicy imprezy chętnie dzielili się z naszymi wolontariuszami datkami, dzięki czemu udało nam się zebrać dokładnie 888,41 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Szczególne podziękowania pragniemy zaś skierować w stronę przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr 12 – była to już bowiem kolejna nasza wspólna akcja. Ta wieloletnia współpraca cieszy nas niezmiernie i jesteśmy ogromnie wdzięczni, że cały czas możemy liczyć na Wasze cudowne wsparcie.