Choć to dopiero początek października, ale warto już powoli planować andrzejkową imprezę. Jak co roku Fundacja organizuje specjalny bal charytatywny z mnóstwem atrakcji i niespodzianek!

Tegoroczny bal charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz prowadzonego przez Fundację Hospicjum odbędzie się 19 listopada o godzinie 19.30 w Restauracji „Lipcowy Ogród”. W programie na uczestników zabawy czekają oprócz wykwintnego menu specjalnie skomponowanego na tę okoliczność przez szefa kuchni również dodatkowe atrakcje – m.in. zabawa fantowa, w której każdy los wygrywa czy licytacja niezwykle cennych przedmiotów – z koszulką reprezentacyjną najlepszego polskiego zawodnika ostatnich lat – Roberta Lewandowskiego na czele. Nie zabraknie również gratki dla miłośników sztuki – na licytację zostanie wystawiony wyjątkowy obraz.

Przyjęcie odbędzie się w znanej restauracji „Lipcowy Ogród”, której szefowie kuchni zadbają o unikalne doznania smakowe m.in. za pomocą pierogów z żurawiną i polędwiczek wieprzowych Sous Vide. Oprócz dań gorących, zaplanowano również słodki bufet, zimne przekąski na stołach oraz wszelkiej maści napoje.

O muzyczno – rozrywkową stronę balu zadba niezawodny zespół BTL stworzony przez znakomitych aktorów białostockiego teatru lalek. Koszt zaproszeń tylko do końca października wynosi 320 zł (para). W listopadzie zaproszenia będą kosztowały już nieco więcej bo 370 zł. Zatem warto się pospieszyć.

Organizowany przez Fundację Bal Andrzejkowy to jedyna taka możliwość spędzenia tego wyjątkowego wieczoru, łącząca w sobie niespotykaną atmosferę i szczytny cel. W tym roku sponsorem przyjęcia jest firma Nutrica.

Rezerwacja i sprzedaż zaproszeń: Anna Klimowicz, Fundacja „Pomóż Im” – tel. 663 350 840.

Serdecznie zapraszamy!