Dokładnie 3260, 74 złotych – tyle udało się nam zebrać podczas aukcji internetowych na portalu Allegro. Przez blisko dwa tygodnie można było licytować klubowe koszulki i inne sportowe gadżety z podpisami zawodników. Były ozdobione autografami zawodników z najlepszych polskich klubów sportowych. Na pewno powtórzymy jeszcze nie raz nasz autorski projekt, który nazwaliśmy „Aukcja z sercem”.

Najwięcej warta okazała się koszulka z podpisami zawodników białostockiej Jagiellonii. Wylicytowano ją za 610 złotych. Nie mniej cenna była koszulka, którą podpisali piłkarze Legii. Została sprzedana za 430 złotych. Wszystkim szczęśliwym nabywcom gratulujemy i z całego serca dziękujemy. Dochód w całości przeznaczymy na świąteczne prezenty, które trafią do naszych podopiecznych. Dzięki Wam będziemy mogli sprawić również radość ich najbliższym.

W sposób szczególny dziękujemy Kamilowi Piłaszewiczowi, który pomógł zebrać nam większość przedmiotów, dzięki czemu odbyły się 34 aukcje. Od poniedziałku sukcesywnie wysyłamy paczki, tak aby dotarły one jeszcze przed świętami i mogły znaleźć swoje miejsce pod choinką.
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy!