„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – powiedział Janusz Korczak. A świat powinien się śmiać jak najczęściej. Dzieje się tak, gdy dzieci są obdarzone miłością i troską. Mamy się też czego od nich uczyć – prawdziwej radości, smutku czy ciekawości.

Dzieci w naszej Fundacji zawsze były i będą najważniejsze. 1 czerwca to dzień, w którym dajemy im to odczuć jeszcze bardziej niż zwykle. A co może być w dzieciństwie przyjemniejszego niż rozpakowywanie niespodzianek? Dlatego góra prezentów ruszyła na podbój województwa. Trafią do dzieci rodzin hospicyjnych oraz do pacjentów Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego.

Zindywidualizowane podarki zakupili pracownicy ING Banku Śląskiego Region Korporacyjny Wschód w Białymstoku oraz Ikano Banku Oddział w Polsce. TaniaKsiazka.pl ufundowała atrakcyjne książki, gry i zabawki. Firma VALDE International poduszki ortopedyczne. Zdrowy Box sprawił, że do Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii UDSK w Dniu Dziecka trafił pyszny catering. Bardzo dziękujemy darczyńcom, jak również wolontariuszom, którzy pomagają przy akcji. Są podstawowymi zawodnikami naszej niezwykłej drużyny.

Niech prezenty dadzą dzieciakom jak najwięcej radości. Życzymy Im, by spełniały marzenie za marzeniem. I by nigdy marzyć nie przestawały. Bo w dzieciństwie – i tylko wtedy – możliwe jest absolutnie WSZYSTKO.