Michał Jan Borucki to warszawski artysta młodego pokolenia – rysownik, grafik, malarz. Każdy kto miał styczność z naszymi dwoma poprzednimi kalendarzami charytatywnymi poświęconymi bohaterom miał okazję poznać jego kunszt. Michał tworzył ilustracje do zdjęć, które ozdabiały kalendarze.

16 września w stołecznej kawiarni Znajomi Znajomych o godzinie 20.00 odbędzie się wernisaż prac Michała. Wystawa z przymrużeniem oka prezentuje ścieżkę twórczą artysty od najwcześniejszych prób wyrażania siebie, do debiutu malarskiego będącego początkiem nowego odcinka na drodze jego twórczości.

Ekspozycja ujawnia zarówno samodzielny rozwój umiejętności, jak i sposobu myślenia autora odkrywając zakątki jego umysłu i wrażliwości na przestrzeni całego życia.

Przedstawienie rozpoczynającej się działalności malarskiej w postaci pierwszego obrazu olejnego ma pozostawić odbiorców z lekką dozą niedosytu i zaintrygowania.
Z ciekawością i nadzieją na interesującą kontynuację zapowiadaną przez zwiastun,
którym ma być ta wystawa.

Co ciekawe, część spośród prezentowanych prac artysty zostanie wystawiona na sprzedaż. Część uzyskanego z tego tytułu dochodu wspomoże działalność naszego Hospicjum.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy! Obrazy będą wystawiane do 20 września.

Obserwuj wydarzenie na facebook`u!

Kalendarz 2015

Kalendarz 2016