Miesiąc Dobroczynności to jeden z budynków dobra, jaki wznosimy wspólnie z naszymi przyjaciółmi. Na ścianach tego budynku wieszamy teraz piękne obrazy. Razem z Podlaskim Instytutem Kultury zaczynamy drugie „Podlaskie Impresje”.

Tym razem online, przecież nie było szans na aukcję stacjonarną. Ale kto wie, może przyniesie to jeszcze lepszy efekt? Miesiąc Dobroczynności to czas niezwykły i dzieją się rzeczy wyjątkowe :). Ale nie może być inaczej – cały dochód wesprze rehabilitację podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. A ponieważ walczymy z dwoma „nie” – tym, że rehabilitacja jest nierefundowana i niezbędna, to ciągle słyszymy od wielu osób TAK, POMAGAMY!

Licytacja najciekawszych obrazów twórców amatorów związanych z Podlaskim Instytutem Kultury oraz dzieł, które przekazali nam profesjonalni malarze odbywa się za pomocą serwisu OneBid. Profesjonalna platforma aukcyjna również stała się darczyńcą, ponieważ swoje, cenne wirtualne zasoby, udostępnia nam nieodpłatnie. Licytować można do 14 grudnia włącznie, trochę jak na Allegro, ale OneBid to miejsce przeznaczone i dostosowane do licytowania dzieł sztuki.

Rok temu stacjonarna aukcja przyniosła ponad 12 tysięcy złotych. Czy w wersji online jesteśmy w stanie zbliżyć się do tej kwoty? A może ją przebić?
Każdy obraz startuje od zaledwie 100 zł! Poniżej zdjęcia wszystkich dzieł.

Zapraszamy:

Strona z aukcją

Strona Podlaskiego Instytutu Kultury z opisem aukcji

Katalog aukcyjny do pobrania (PDF)