We wtorek (8 sierpnia) otrzymaliśmy wyjątkowy prezent przekazany nam przez Andrzeja Parafiniuka, Konsula Honorowego Republiki Finlandii w Polsce.

Podczas ostatniej edycji prestiżowego konkursu Podlaska Marka Roku, w kategorii społeczeństwo o ten zaszczytny tytuł rywalizowała m.in. nasza Fundacja oraz wyjątkowa akcja „Przedsiębiorcy dzieciom” organizowana właśnie przez działający w naszym mieście fińskie, honorowe przedstawicielstwo dyplomatyczne. Ostatecznie, zdaniem Kapituły, najwyższy laur w konkursie przypadł właśnie tej przedświątecznej inicjatywie. Odbierając ze sceny statuetkę – Andrzej Parafiniuk, pełniący funkcję Konsula Honorowego zapowiedział, że część tej nagrody trafi do naszych podopiecznych. I tak się właśnie stało! Dziś podczas spotkania Andrzej Parafinkuk przekazał na ręce prezesa Fundacji „Pomóż Im” czek stanowiący 1/3 wartości nagrody.

W imieniu wszystkich naszych hospicyjnych maluchów pragniemy z całego serca podziękować za ten przepiękny i hojny dar, który wpsomoże nas w codziennej działalności na ich rzecz.